PlayStation'dan Xbox'a geçmek mantıklı mı?

Nee hocam PS5 o kadar sessiz çalışıyor ki anlatamam ama Series S'den daha sessiz çalışıyordur bence.

Hocam PS5 deneyimlemediğim için bilemem duyduklarımı söylüyorum Series S kulağını koymadıkca duyamazsın deneyimlemeden bilemezsiniz. :D

Isınmada bir problem hocam sonuçta yeni nesil bir cihaz değil mi?

Hocam yeni nesil bir cihazla ne alakası varki ısınmanın? Xsx'de ısınıyor PS5'te ısınıyor zaten her cihaz ısınır önemli olan zarar verip vermemesidir ve vermiyor yeni nesil cihazla alakasını çözemedim. :D

Hocam PS 5'te kapak oldugu icin olabilir mi kapagi çıkarıp bir daha bakmanizi tavsiye ederim eger isiyi hissetmek istiyorsaniz. Konsolun onuncen cikiyor bildigim kadariyla hava.
Boş konuşmayın ben neyin ne olduğunu biliyorum PS5 soğutma sistemi hepsinden iyi ve sessiz

Series S daha sessiz ama yanıyor PS5 buz gibi Xbox'tan çok az daha fazla ses çıkarıyor
Hocam doğrudur çünkü ps5 için soğutma sistemi felan yapmışlardı baya ama ben oyun oynarken ses çıkmıyordu ve hiç sıcak değildi sadece kulağını dayadığın zaman ses alıyorsun o kadar.

Sogukluk onemli fakat en az emin olun Series S 90 derece ise PS 5 80 derecedir sadece kapak oldugu icin size buz gibi geliyordur.
PS5 Max 35 Dereceye Çıkıyor Biraz Zeka Lütfen Xbox 50-70 Arası Uçuyor

Hocam doğrudur çünkü ps5 için soğutma sistemi felan yapmışlardı baya ama ben oyun oynarken ses çıkmıyordu ve hiç sıcak değildi sadece kulağını dayadığın zaman ses alıyorsun o kadar.
Bende

Hocam PS5 deneyimlemediğim için bilemem duyduklarımı söylüyorum Series S kulağını koymadıkca duyamazsın deneyimlemeden bilemezsiniz. :D

Hocam yeni nesil bir cihazla ne alakası varki ısınmanın? Xsx'de ısınıyor PS5'te ısınıyor zaten her cihaz ısınır önemli olan zarar verip vermemesidir ve vermiyor yeni nesil cihazla alakasını çözemedim. :D
Bir süre sonra zarar verir

PS5 Max 35 dereceye çıkıyor biraz zeka lütfen Xbox 50-70 arası uçuyor.

Bende.

Bir süre sonra zarar verir.

Hocam keşke sallamadan konuşsanız yukarıdada boş yapmayın demişsiniz ben PS5 deneyimlemedim bilmiyorum okuduklarıma göre daha sesli çalışıyor ama bir süre sonra zarar verir demene çok güldüm daha Series S'in içinin nasıl dizayn edildiğini ve zarar vermiyeceğini bilmiyorsun öveceğim diye yer ariyorsun hakkikaten.

Hocam ps5 buz gibi çalışıyor series x'i bilemem ve yeni nesil oldukları için sıcak mı çalışacak cihaz. Yeni nesil dediğin şey yeni değil mi aşırı sıcak olmaması lazım cihazda.

Hocam PS5 buz gibi çalışıyor Series X'i bilemem ve yeni nesil oldukları için sıcak mı çalışacak cihaz. Yeni nesil dediğin şey yeni değil mi aşırı sıcak olmaması lazım cihazda.

Yeni nesil ile sıcaklığın hiçbir alakası yok hocam her alet ısınır önemli olan zarar vermemesidir ve Series S'in iç dizaynı zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış.

Sogukluk onemli fakat en az emin olun Series S 90 derece ise PS 5 80 derecedir sadece kapak oldugu icin size buz gibi geliyordur.

Hüseyin'inde dediği gibi kapak olduğu için size buz gibi geliyordur hemen hemen her alet ısınıyor önemli olan zarar vermemisidir ve vermiyor ısınması neden bir problemki?

Ses önemli asıl ses beni rahatsız eder Series S'in sıcak olması neden seni rahatsız ediyor? Cihaza zarar vermedikce önemli değil ve vermiyor öveceğim diye yer aramayın.
Sorun sizde o zaman o kadar sesten kimse rahat sız olmaz siz takıntılısınız asıl ısınması zararlı

Yeni nesil ile sıcaklığın hiçbir alakası yok hocam her alet ısınır önemli olan zarar vermemesidir ve Series S'in iç dizaynı zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış.

Hüseyin'inde dediği gibi kapak olduğu için size buz gibi geliyordur hemen hemen her alet ısınıyor önemli olan zarar vermemisidir ve vermiyor ısınması neden bir problemki?
Hayır Ama Xbox Isıtıcı Olarak İş Görür

Evet ekonominin olayı bu işlerde büyük zaten şuan oyun alamayıp ekrana ekmek banıyorsak bu is ekonomi sorunu fakat ps plus ucuzken de fiyatini hak etmiyordu yani "kötüydü" eskiden sadece essential vardı ve yıllığı 240 tl idi ve degmiyordu fakat şuan 2 tane daha üyelik sistemimiz var fakat onlarda %600 zam yedi ve artık hicbiri degmiyor yani isin kısası ekonominin etkisi büyük ama eskidende Sony oyuncu kacırma pesindeydi (tabi sizde haklisiniz bu arada)
Hocam size bedava da verseler memnun olmazsınız gibi sanki 😊 xbox ın özel oyunları optimazyon, grafik, hikaye gibi konularda (forza hariç) ps'ın şuan yanına yaklaşamaz konumda. Son çıkan Starfield dahi hikayesi güzel olsada grafik oynanış baya baya kötü. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı