PlayStation'lar ucuzlar mı?

Bu yaz ikinci el PS3 veya PS4 almayı düşünüyorum, sizce yaza kadar fiyatları ucuzlar mı yoksa artar mı? Çok arada kaldım, indirim falan olabilir diyorlar. Bu konuyu sizle danışmak istedim.

Elektronik aletlerde ikinci el ne kadar güvenilir olur bilemiyorum, o yüzden bulabilirseniz bütçenize uygun sıfır PS4 öneririm (PS3 eski cihaz olduğu için almak pek mantıklı gelmiyor bana). Ama sorunuza gelecek olursak fiyatların düşmek bir yana artacağını düşünüyorum.

Bu yaz ikinci el PS3 veya PS4 almayı düşünüyorum, sizce yaza kadar fiyatları ucuzlar mı yoksa artar mı? Çok arada kaldım, indirim falan olabilir diyorlar. Bu konuyu sizle danışmak istedim.
Bence çokta pahalı değil, ps5(sıfır) 16 bin TL civarı, 2 aylık asgari ücret Türkiye şartlarına göre uygun diye düşünmekteyim.

Bence çokta pahalı değil, ps5(sıfır) 16 bin TL civarı, 2 aylık asgari ücret Türkiye şartlarına göre uygun diye düşünmekteyim.
Avrupa'daki adamın asgari ücretinin 4'te 1 'i ama onu ne yapacağız? Avrupalıyla Türk arasında PS5 alım gücü tam 8 kat fark ediyor şuanda. Türk 1 tane alabilirken Alman aynı anda 8 tane alabiliyor.

Bunun nesi iyi hocam gözünü seveyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı