Rehber Playstore.com oyun alabileceğiniz bedava 50 TL nasıl alınır?

Merhaba Türk Telekom'un oyun sitesi olan playstore.com'dan eğer evinizde Türk Telekom internet veya Türk Telekom hat varsa yapabileceğiniz bir taktikten bahsedeceğim. 6262'ye Play Store 12345678901 (buraya kullanıcının tckn yazın) yazarak size kod verecek. playstore.com hesabı açıp o kodu girmeniz gerekecek ve 50 liralık playstore.com bakiyesi alabilirsiniz. Bunu her ay yapabilirsiniz. Hem aralıkta hem de ocakta yapıp 100 TL de yapabilirsiniz.
İsterseniz playstore.com üzerinden Steam kodu veya Xbox Store'den oyun alabilirsiniz.

Alabileceğiniz oyun önerilerim:

Playstore.com üzerinden:

Sifu (Steam) 144,50 TL -- Mount & Blade: Warband 52,50 TL -- Sniper: Ghost Warrior 2 - Limited Edition 16,00 TL -- Lake 31,00 TL -- Kingdom Two Crowns 7.75 TL --
PlateUp! 179, 00 TL -- House Flipper 229,00 TL -- Kingdom: New Lands 6.25 TL -- Bad North: Jotunn Edition 6.25 TL -- Mortal Shell 47.00 TL -- Tropico 3 49,00 TL --
Shadow Tactics: Blades of the Shogun 49.00 TL -- Moonlighter 21.00 TL --

Xbox Store üzerinden de oyun alabilirsiniz playstore.com'da xbox store kodunu alıp Xbox Store'da da kullanabilirsiniz.

Şimdi Xbox Store'den alabileceğiniz oyunları göstereceğim. Xbox Store'den aldıklarınızı PC üzerinden de oynayabilirsiniz. (bazı önerdiklerim sadece PC ya da sadece Xbox özel olabiliyor dikkat edin)

Xbox Store üzerinden:

Battlefield 1 17.62 TL -- Terraria 27.50 TL -- Vampire Survivors 33.75 TL -- Subnautica 25.30 TL -- The Elder Scrolls V: Skyrim SE 70.00TL -- Fallout: New Vegas 7.18 TL --

Daha fazla oyun elbet ya playstore.com'da ya da Xbox Store'da indirimdedir, gözümden kaçmış olabilir siz yine de bakın.
Bu koda ait kampanyamız bulunmamaktadır diyor.

Ee benim hattım Türk Telekom, babamın üzerine kayıtlı. Kendi numaramla kayıt oldum, babamın TC'sini sms atıyorum ancak bu koda ait kampanyamız bulunmamaktadır diyor.

1703794311854.png

1703794427443.png

Merhaba Türk Telekom'un oyun sitesi olan playstore.com'dan eğer evinizde Türk Telekom internet veya Türk Telekom hat varsa yapabileceğiniz bir taktikten bahsedeceğim. 6262'ye Play Store 12345678901 (buraya kullanıcının tckn yazın) yazarak size kod verecek. playstore.com hesabı açıp o kodu girmeniz gerekecek ve 50 liralık playstore.com bakiyesi alabilirsiniz. Bunu her ay yapabilirsiniz. Hem aralıkta hem de ocakta yapıp 100 TL de yapabilirsiniz.
İsterseniz playstore.com üzerinden Steam kodu veya Xbox Store'den oyun alabilirsiniz.

Alabileceğiniz oyun önerilerim:

Playstore.com üzerinden:

Sifu (Steam) 144,50 TL -- Mount & Blade: Warband 52,50 TL -- Sniper: Ghost Warrior 2 - Limited Edition 16,00 TL -- Lake 31,00 TL -- Kingdom Two Crowns 7.75 TL --
PlateUp! 179, 00 TL -- House Flipper 229,00 TL -- Kingdom: New Lands 6.25 TL -- Bad North: Jotunn Edition 6.25 TL -- Mortal Shell 47.00 TL -- Tropico 3 49,00 TL --
Shadow Tactics: Blades of the Shogun 49.00 TL -- Moonlighter 21.00 TL --

Xbox Store üzerinden de oyun alabilirsiniz playstore.com'da xbox store kodunu alıp Xbox Store'da da kullanabilirsiniz.

Şimdi Xbox Store'den alabileceğiniz oyunları göstereceğim. Xbox Store'den aldıklarınızı PC üzerinden de oynayabilirsiniz. (bazı önerdiklerim sadece PC ya da sadece Xbox özel olabiliyor dikkat edin)

Xbox Store üzerinden:

Battlefield 1 17.62 TL -- Terraria 27.50 TL -- Vampire Survivors 33.75 TL -- Subnautica 25.30 TL -- The Elder Scrolls V: Skyrim SE 70.00TL -- Fallout: New Vegas 7.18 TL --

Daha fazla oyun elbet ya playstore.com'da ya da Xbox Store'da indirimdedir, gözümden kaçmış olabilir siz yine de bakın.
Uzun zamandır Playstore kullanıyorum fakat Steam veya Xbox kodu alabildiğimizi görmedim. Nasıl alabileceğimi söyleyebilir misin?

@dante sparda @f12wx
sitede satılan birçok oyunun fiyatının sağında "ps" yazısı ve bir logo var. ...belki o oyunlar için kullanılabiliyordur
Bu konuda bir ekleme yapayım. Sifu oyunun yanında bu bahsettiğim logo olmamasına rağmen kampanyadan kazandığım puanlarla aldım. Belli oyunlar için gibi bir sınır olmayabilir.

@BRAUGH bir karışıklık olmaması için şu hususa değineyim. Bahse konu "Play Store" Android telefonlarda kullandığımız alışveriş mağazası "Google Play Store" değil, Türk Telekom şirketine ait olan, Steam benzeri dijital oyun mağazası olan playstore.com sitesi. Bu siteden eğer konuda bahsedilen kampanyaya katılabiliyorsanız her ay alacağınız 50 uygulama içi puanı ile veya siteden seçeceğiniz bir oyunu Türk Telekom abonesi iseniz faturanıza taksitle yansıtarak (bu yöntemi hiç kullanmadığım için ayrıntısına hakim değilim) Steam keyleri satın alabiliyoruz. Bir oyunu satın aldıktan sonra profilimizde sanırım envanterde o ürüne tıkladığımızda bir kod gözüküyor ve klasik Steam'den key aktive etme yöntemi ile oyun Steam kütüphanemize ekleniyor.

Son düzenleme:
@dante sparda @f12wx

Bu konuda bir ekleme yapayım. Sifu oyunun yanında bu bahsettiğim logo olmamasına rağmen kampanyadan kazandığım puanlarla aldım. Belli oyunlar için gibi bir sınır olmayabilir.

@BRAUGH bir karışıklık olmaması için şu hususa değineyim. Bahse konu "Play Store" Android telefonlarda kullandığımız alışveriş mağazası "Google Play Store" değil, Türk Telekom şirketine ait olan, Steam benzeri dijital oyun mağazası olan playstore.com sitesi. Bu siteden eğer konuda bahsedilen kampanyaya katılabiliyorsanız her ay alacağınız 50 uygulama içi puanı ile veya siteden seçeceğiniz bir oyunu Türk Telekom abonesi iseniz faturanıza taksitle yansıtarak (bu yöntemi hiç kullanmadığım için ayrıntısına hakim değilim) Steam keyleri satın alabiliyoruz. Bir oyunu satın aldıktan sonra pofilimizde sanırım envanterde o ürüne tıkladığımızda bir kod gözüküyor ve klasik Steam'den key aktive etme yöntemi ile oyun Steam kütüphanemize ekleniyor.
Evet Türk Telekom'un sitesini kastetmiştim. Daha önce key olarak oyun aldım zaten ancak sizin dediklerinizi okuyunca ayrıca Steam cüzdan kodu tarzı şeylerde sattıklarını zannettim o yüzden sordum. Sağolun genede açıkladığınız için. Saygılar.

Edit: Xbox cüzdan kodu tarzı bir şey alınabiliyormuş sanırım. Bu güzel oldu çünkü Playstore'da uzun zamandır nerdeyse hiç oyun yok enazından Xbox üzerinden alırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı