Rehber Playstore.com oyun alabileceğiniz bedava 50 TL nasıl alınır?

Güzel bir konu ama eksik gibi Türk Telekom mobil hat kampanyaya dahil olmuyor sadece ev internet kullanıcıları kampanyadan yararlanıyor. Kodları biriktirebilirsiniz ben Razer Gold alıp biriktiriyom ayda 100 TL ve her ay devamlı alabiliyorsunuz bir sınırı yok.

6 yıl'dan fazladır TT ev interneti kullanıcısıyım 75 mbbs paket kullanıyorum ama bu koda ait kampanyamız bulunmamaktadır diyor.

Xbox live kodu alıp Xbox store üzerinden Halo The Master Chief(PC sürümü) almanızı kesinlikle öneririm 27.50TL ye tüm halo oyunlarını almış oluyorsunuz.

Skyrim alınır mı ne dersiniz?
Skyrim kesinlikle alınır ama sadece Xbox veya sadece pc için olabiliyor dikkat edin bu arada Special Edition almanızı öneririm.
-
-
-
-
Arkadaşlar şu konuya açıklık getireyim neden sizde olmadığını bilmiyorum hemde sadece ev İnterneti olanlar için de olabilir ama bazı arkadaşlar tarifesi olduğu halde yapabilmiş. Eğer sizde olmuyorsa Ocak 1'de tekrar deneyin. Hemde belki de yanlış yazıyor da olabilirsiniz tekrar doğru şekilde mesaj atmayı da deneyebilirsiniz.

Hocam ben uzun zamandır kullanıyorum fakat aralık ayının başlarında ve sonlarında denedim kod vermiyor sizde de oluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…