Playstore GTA V Kurulum Sorunu

Hocam selamlar lutfen yardim et bana ben cd den orjinal yukluyorum oyunu 6.cd de data7.cab hatasi veriyor kafayi yiyecegim nerden bulurum bunlari nasil yuklerim lutfen yaz bana

Hocam selamlar lutfen yardim et bana ben cd den orjinal yukluyorum oyunu 6.cd de data7.cab hatasi veriyor kafayi yiyecegim nerden bulurum bunlari nasil yuklerim lutfen yaz bana
O dosya 7 gb ve onu temin etmekten başka çaren yok. Upload hızı yüksek olan birisi sana yardımcı olur. Playstore üzerinden aldım bende var şuan o dosya. Playstore'dan alanları araştır bul yardım talep et.

Hocam yardim et bana lutfen .( o iso dosyasi sanirim baska turlu cok zor eger yardimci olabilirsen cok sevinirim .(

Arkadaşlar PLAYSTORE den oyunu alanlar 6. cd yı yukleyebılır mı acaba :( ben oyunu kutu olarak aldım ama sansıma cok pısmanım 6. cd böyle bır hata verıyor :( benım gıbı cok kısı magdur lutfen yardım edın :((
Feature: game data
Component: everything
File: E:\data3.cab
Error: Data Error (cyclic redundancy check)

hocam yardımın lazım :(

data7.cab isteyen varsa upload hata verecektir ama kargo yapar yollarım dileyene. Yazık sırf bu yüzden oyunlarınız sıkıntı yaşattı.

data 2 cab hatasını düzelttim ve ondan sonra setup yaparken bu hatayı verıor ok tıklıyorum en alttaki hatayı verıo acil lutfen cevaplayın

Dosya Ekleri

• cats.jpg
    cats.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 540
Beyler en son kuruluma geliyorum böyle oluyor lütfen acil yardım edin

Dosya Ekleri

• cd.jpg
    cd.jpg
    181,4 KB · Görüntüleme: 424
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı