Oyun PlayStore Zula Hediye kampanyası (9-10 Eylül)

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hediye oyun içi eşya ve para veriyor. Oynayan varsa değerlendirebilir.

Hala aktif mi emin değilim.

1 adet Mega ZP Kasası ve 1 günlük VIP (2 hafta önce gelen sistem) veriyor. En ucuz Zula altını alımı bile 25 TL olmuşken bırak Play storeyi hala oyuna Nakit verilmesini mantıksız buluyorum. Hepimiz bu oyunun harika yıllarını geçirmişizdir. 2 yıldır eski zula yok. Güzel günlerdi.
Zamanında bayağı oynamıştım ve zevk almıştım. +6 olayı falan gelmeden yine zevkli oyundu. Şuan nasıl bir fikrim yok.

@Uber Lodos her P2W oyunun kaderi budur. Zamanında çok dile getirdik; fakat çoğu yerde ve platformda linçlendik. Bizim dediğimize de geldiler. Oyundan anlayan birisi zaten şu oyunu savunmaz. Türk oyun sektörü gelişmiyorsa da bu tarz oyunlar yüzünden gelişmiyor. Son 15-16 senedir FPS F2P oyun yapılıyor ve çoğunluğunun sonu da kapatılma oluyor. P2W oyunların ömrü uzun olmaz arkadaşlar, bunu unutmayın. P2W oyun gördüğünüzde direkt kaçın.

P2W sistemini kaldırmadıkları müddetçe isterseler oyunda ki bütün silahları +'lı olarak beleşe versinler oyuncunun yeteneğini öldürdükten sonra ne zevki kalır aynı CSGO'da hile açmış oyuncular gibi rakibinizi sıkar kendinizde zevk almazsınız.

Zula kapanmadı mı hâlâ? Nasıl iflas etmiyor şirketleri, oynayan kalmadı, kim para veriyor hâlen bu oyuna?

Geri
Yukarı