Playstore'dan Sınırsız AKN Kampanyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortaksın sanırım. Telekom gibi bir tekel oldukça daha çok ilerleriz internet hızında...
Her böyle yazana ortak demen hiç doğru değil, çünkü berbat internet hizmetlerini kullanmak dışında başka hiçbir ilişkim yok. Ülkemizdeki insanları da göz önüne alırsak böyle şeylerin olması gayet normal karşılanabilir, ülkemiz sadece bizim gibilerden ibaret olsa emin ol şu an çok rahat ederdik. :)

Gayet harika bir kampanya. Zamanında çok alışveriş yaptım, taksitlendirme seçenekleri çok işime yarıyordu. Bu ay içerisinde kafama yatan olursa alırım, AKN kampanyasından da yararlanırım.

Ben neden ise seviyorum adamları. İşlerini yapıyorlar. Fiber için çevremdeki tek seçenek ama kaliteli.
Modemleri ise "REZALET!".

Sınırsız AKN paketi olanlarada her ay 1 oyun bedava verirler mi acaba. Yoksa yaptıkları çifte standarta girer kimse bundan sonra sınırsız AKN paketi felan almaz. Bunlar millet daha ne kadar enayi yerine koyacaklar kimbilir.

Gayet harika bir kampanya. Zamanında çok alışveriş yaptım, taksitlendirme seçenekleri çok işime yarıyordu. Bu ay içerisinde kafama yatan olursa alırım, AKN kampanyasından da yararlanırım.
Bence de iyi bir kampanya. Fiyatlarını uygun gördüğüm bütün oyunları Playstore üzerinden alıyorum. Taksit seçeneği de cabası. Pat diye insanlar pahalı oyunları alamıyorlar. Kotalı bir internet paketi kullansaydım benimde çok işime yarardı açıkçası.

Yahu bunun neresi harika kampanya? Böyle düşünen insanlar olduğu sürece AKK'nin kalkması rüyadan öteye gitmez. Hakkımız olan şeyi adamlar elimizden alıp, 100 lira istiyorlar ve sizde buna güzel kampanya diyorsunuz.

Yahu bunun neresi harika kampanya? Böyle düşünen insanlar olduğu sürece AKK'nin kalkması rüyadan öteye gitmez. Hakkımız olan şeyi adamlar elimizden alıp, 100 lira istiyorlar ve sizde buna güzel kampanya diyorsunuz.
Eğer AKK'siz internet hakkın olsaydı 300TL'lik paketleri alabilirsin. Eğer 50TL verip AKK'siz paket istiyorsan bu anca rüyandadır.

Eğer AKK'siz internet hakkın olsaydı 300TL'lik paketleri alabilirsin. Eğer 50TL verip AKK'siz paket istiyorsan bu anca rüyandadır.
Gelip burda TTnet'i savunmayın. 1300 lira asgari ücreti olan bir ülkede 300 lira internete mi vereceğiz? Gelin diğer ülkelerle bir karşılaştırma yapalım:
Caucasus Online
Fiber-optic Internet
50 mbps tamamen sınırsız internet ayda 50 Gürcistan Larisi (68 Türk Lirası)

Oradan bir diğer komşumuz Bulgaristan'a yolculuk yapalım:
Mtel
https://www.mtel.bg/mte...mc/overview/ma/index/mf
200 mbps tamamen sınırsız internet ayda 29 Bulgar Levası (49 Türk Lirası)

Şimdi de Bulgaristan'ın komşusu ve yine bir Karadeniz ülkesi olan Romanya'dayız:
RCS & RDS
Internet prin fibra optica Fiberlink
300 mbps tamamen limitsiz internet ayda 28 Romen Leyi (20 Türk Lirası)
1000 mbps tamamen limitsiz internet ayda 45 Romen Leyi (33 Türk Lirası)

Hazır Romanya'ya gelmişken komşusu Moldova'ya da bir uğrayalım:
StarNet
https://www.starnet.md/...ocativ/net-standard-sl/
100 mbps tamamen sınırsız internet ayda 190 Moldova Leyi (28 Türk Lirası)
Madem eski Doğu Bloku ülkelerinde seyahat ediyoruz, Polonya'ya da uğramadan olmaz:
UPC
Szybki internet stacjonarny bez limitu - dostawca internetu | UPC Polska
120 mbps tamamen sınırsız internet ayda 59 Polonya Zlotisi (45 Türk Lirası)

Biraz da Estonya havası alalım:

Telia
Interneti püsiühendus ja koduinternet - Telia
500 mbps tamamen sınırsız internet ayda 16 Euro (53 Türk Lirası)

100 TL'ye oyun ihtiyacın varsa alıyorsun, bunun karşılığında kasım ayında AKK olmuyor. Kimse kimseye zorla aldırtmıyor değil mi? İsteyen gider başka yerden alır.

Asgari ücretli bir adam gidip lüks yemekler yiyebilir mi? Hayır!
Paran kadar internet kullan!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı