Playsultan nazik değil

FlexArion

Kilopat
Selamlar, Playsultan üzerinden bir Valorant random hesap ilanından satın alım gerçekleştirdim. 10 TL gibi komik bir fiyat ile satın aldım ancak olay fiyat değil şu anda anlatacaklarım. Satıcı ile konuştuğumda teslim saati 24 saat diyordu. Ben de 24 saat beklemek istemediğimden belki hani cevap verirler diye satıcıya site üzerinden yazdım. Satıcı çevrimiçi olduğundan dolayı hemen teslim eder diye düşündüm, satıcı bana "ilanın alt kısmında yazdığı gibi teslimat süresi 24 saattir, biz 24 saat içinde teslim etmezsek sipariş iptal olur ve paranız size geri yatar" gibi bir cevapta bulundu.
Ben de hani çevrim içi olduğunuzdan dolayı yazdım, şu anda teslim edemez misiniz? Tedarik süreciniz var ise başka bir satıcıdan alabilirim dedim. "5 dk içinde teslim edeceğiz beyefendi, siz teslim saatini kabul edip alıyorsunuz, gelip burada böyle bir şey yapamazsınız. Almasaydınız o zaman. Biz 24 saat içinde istediğimiz zaman teslim ederiz". Bu şekilde bir cevap gelince ben de 14 iş günü dijital ürünlerde iade hakkım bulunduğunu düşündüğümden ötürü canlı desteğe bağlandım ve canlı destekte de bu konuyu anlatan bir mesaj yazdım ancak cevaplar aynı olduğundan dolayı 3 kere arka arkaya aynı mesajı copy paste yaptım. İşin komik ve asıl saçma olan olayı şu ki beni şahsi numaramdan 0542 ile başlayan bir numara arayıp Playsultan'da çalıştığını söyleyen birisi çok saçma bir üslup ile 10 TL'yi ben veririm sana cebimden deyip suratıma telefonu kapattı. Ardından 10TL bakiyeme aktarıldı. Böyle bir firma olabilir mi? Cidden müşteri her zaman haklı değildir şahsen ancak ne olursa olsun düzgün bir üslup ile çözüme ulaştırmak yerine 10 TL ben cebimden veririm sana deyip suratıma telefonu kapatmaları inanılmaz saçma. 10 TL'de değilim. Satıcının o tavrı bana inanılmaz sinir bozucu geldiğinden canlı desteğe bağlandım. Ardından Playsultan'dan aranıp bu şekilde bir tavır ve uslüp ile karşılaşınca şok oldum.

Selamlar, playsultan üzerinden bir Valorant random hesap ilanından satın alım gerçekleştirdim. 10 TL gibi komik bir fiyat ile satın aldım ancak olay fiyat değil şu anda anlatacaklarım. Satıcı ile konuştuğumda teslim saati 24 saat diyordu. Ben de 24 saat beklemek istemediğimden belki hani cevap verirler diye satıcıya site üzerinden yazdım. Satıcı çevrimiçi olduğundan dolayı hemen teslim eder diye düşündüm, satıcı bana "ilanın alt kısmında yazdığı gibi teslimat süresi 24 saattir, biz 24 saat içinde teslim etmezsek sipariş iptal olur ve paranız size geri yatar" gibi bir cevapta bulundu.
Ben de hani çevrim içi olduğunuzdan dolayı yazdım, şu anda teslim edemez misiniz? Tedarik süreciniz var ise başka bir satıcıdan alabilirim dedim. "5 dk içinde teslim edeceğiz beyefendi, siz teslim saatini kabul edip alıyorsunuz, gelip burada böyle bir şey yapamazsınız. Almasaydınız o zaman. Biz 24 saat içinde istediğimiz zaman teslim ederiz". Bu şekilde bir cevap gelince ben de 14 iş günü dijital ürünlerde iade hakkım bulunduğunu düşündüğümden ötürü canlı desteğe bağlandım ve canlı destekte de bu konuyu anlatan bir mesaj yazdım ancak cevaplar aynı olduğundan dolayı 3 kere arka arkaya aynı mesajı copy paste yaptım. İşin komik ve asıl saçma olan olayı şu ki beni şahsi numaramdan 0542 ile başlayan bir numara arayıp Playsultan'da çalıştığını söyleyen birisi çok saçma bir üslup ile 10 TL'yi ben veririm sana cebimden deyip suratıma telefonu kapattı. Ardından 10TL bakiyeme aktarıldı. Böyle bir firma olabilir mi? Cidden müşteri her zaman haklı değildir şahsen ancak ne olursa olsun düzgün bir üslup ile çözüme ulaştırmak yerine 10 TL ben cebimden veririm sana deyip suratıma telefonu kapatmaları inanılmaz saçma. 10 TL'de değilim. Satıcının o tavrı bana inanılmaz sinir bozucu geldiğinden canlı desteğe bağlandım. Ardından Playsultan'dan aranıp bu şekilde bir tavır ve uslüp ile karşılaşınca şok oldum.

O 10TL sana verirse bende playsultanı satın alırım :D

Hesaplar çalıntı. Kombo denilen mail: Şifre denemesiyle veya k. Adı: Şifre denemesiyle aliniyor. Tabii siz 10 TL'yi verdiniz ama adamin da bu kombolari tekrardan calistirmasi lazim. Yani bekleyeceksiniz bir 24 saat adam çalsın hesapları. Gökten gelmiyor yani.

Hocam konu hesap veya başka bir şey değil olayın örgüsü o şekilde geliştiği için anlattım olayın komik olan tarafı Playsultan'dan aranıp 10 TL cebimden veririm denmesi ve hani uslüp falan çok garipti adam bildiğin bağırıyordu bana :D :D

Geri
Yukarı