PMYO sınavına nasıl hazırlanılabilir?

deLoreaN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,1.mezun senemdeyim hafta içi dershaneye gidiyorum bu sene hem YKS'ye hem de PMYO'ye hazırlanmak istiyorum. PMYO'ye hazırlanırken fiziğimin yeterli olması ve parkuru iyi derecede yapmak istiyorum. 18 yaşındayım boy 1.70, kilo 75 vücüdümun gövde kısmında belirgin bir yağlanma var kollar ve bacaklar normal olmasına rağmen şaşırtıcı şekilde göbek kısmı ve yan tarafları çok yağlı. Önceden kickboks ve futbol ile ilgileniyordum fakat korona döneminden sonra komple bıraktığım için hamım ve kondisyonum çok eksik. Bana kondisyonumu toplamam, fiziğimi düzeltmem ve parkura iyi bir şekilde hazırlanmam için ne önerirsiniz? Ek olarak yemek yeme alışkanlığım kötü ve spor yaparken kendime bir program oluşturamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parkur Eğitmenim diye bir instagram sayfası var PMYO POMEM gibi sınavlara mülakatlara hazırlıyorlar her ilde kurs veriyorlar bi bakmanı tavsiye ederim onun dışında Fitnessa gidebilirsin .

Parkur Eğitmenim diye bir instagram sayfası var PMYO POMEM gibi sınavlara mülakatlara hazırlıyorlar her ilde kurs veriyorlar bi bakmanı tavsiye ederim onun dışında Fitnessa gidebilirsin .
Direkt kurslara mı başlanmalı yoksa ilk önce üzerimdeki hamlığı atmamlı lazım acaba? Bir de sene boyu mu gitmem lazım yoksa son 4 ay 6 ay yeterlimi kurs parkur için.

Sana tavsiyem parkur. Egitmenim bu Instagram hesabından onlara ulaş eğer sene boyu derlerse sadece parkura git eğer 4 -5 ay derlerse ilk fitnessa gidersin ağırlıklara şınavlara mekiklere alışırsın sonra kursa gidersin onlarla görüş bende yazılacağım MSÜ için.

Sana tavsiyem parkur. Egitmenim bu Instagram hesabından onlara ulaş eğer sene boyu derlerse sadece parkura git eğer 4 -5 ay derlerse ilk fitnessa gidersin ağırlıklara şınavlara mekiklere alışırsın sonra kursa gidersin onlarla görüş bende yazılacağım MSÜ için.
Bi arayıp sorayım o zaman,sende bilgi aldıktan sonra yazarsan sevinirim.

Antrenmanlara başladım, suanlik kondisyon için koşu yapiyoruz ileride degisecek antrenmanlar. Size ne dediler ve aylık ne kadar ödeyeceksiniz?

Ben sınavdan 6 ay önce yazılmayı düşünüyorum MSÜ mülakatları biraz değişik size tavsiyem ağırlık etabına çok çalışın bol bol ağırlık kaldırın ve o gittiğiniz kursun PMYO 16'lı kitap seti var onu alıp ders çalışın sıkı çalışma ile kazanabilirsiniz.

Antrenmanlara başladim,suanlik kondisyon için koşu yapiyoruz ilerde degisicek antrenmanlar.Size ne dediler ve aylık ne kadar oduyeceksiniz?
Bide aylık fiyatı ne kadar?

Geri
Yukarı