PMYO sınavına nasıl hazırlanılabilir?

Ben sınavdan 6 ay önce yazılmayı düşünüyorum MSÜ mülakatları biraz değişik size tavsiyem ağırlık etabına çok çalışın bol bol ağırlık kaldırın ve o gittiğiniz kursun PMYO 16'lı kitap seti var onu alıp ders çalışın sıkı çalışma ile kazanabilirsiniz.

Bide aylık fiyatı ne kadar?
Pmyo kitapları nedir bilmiyorum ama TYT çalışıyorum zaten.İki ortak hoca vardı telefonla görüştüm biriyle 400tl dedi aylık,antrenman yaptıran hoca 750tl oduyeceksiniz dedi anlamadım bende.Odeme vakti geldiğinde 400tl ye anlaştiğimizi soyliyecem 750tl aylık bana çok gelir maalesef.Dershaneye gidiyorum artı olarak günde 3-4 otobüs yapıyorum.

Ben sınavdan 6 ay önce yazılmayı düşünüyorum MSÜ mülakatları biraz değişik size tavsiyem ağırlık etabına çok çalışın bol bol ağırlık kaldırın ve o gittiğiniz kursun PMYO 16'lı kitap seti var onu alıp ders çalışın sıkı çalışma ile kazanabilirsiniz.

Bide aylık fiyatı ne kadar?
Merhaba sizde fiyat öğrenebildiniz mi? Ben hocayla bugün konuştum 400tl geçen senenin fiyatını söylediğini söyledi bana hoca.Şuan 750 önümüzdeki aylarda 1000tl olucakmış..İlk aylarda sadece kondisyon için koşu yaptırıyorlar şuanlık 3 antrenmana gittim hepsi kondisyondu be açık alandaydı.Daha 1 sene var sınava,ilk aylar sadece koşu için ek 750tl-1k masrafa gerek varmı bilmiyorum ekstra olarak bunun ulaşım + yemek masrafıda var.Sen ne düşünüyorsun ne zaman başlıyacaksın ve sence bu paraya değermi?

Son düzenleme:
PMYO kitapları nedir bilmiyorum ama TYT çalışıyorum zaten. İki ortak hoca vardı telefonla görüştüm biriyle 400TL dedi aylık, antrenman yaptıran hoca 750TL ödeyeceksiniz dedi anlamadım bende. Odeme vakti geldiğinde 400TL'ye anlaştiğimizi soyliyeceğim 750TL aylık bana çok gelir maalesef. Dershaneye gidiyorum artı olarak günde 3-4 otobüs yapıyorum.

Merhaba sizde fiyat öğrenebildiniz mi? Ben hocayla bugün konuştum 400TL geçen senenin fiyatını söylediğini söyledi bana hoca. Şu an 750 önümüzdeki aylarda 1000TL olacakmış. İlk aylarda sadece kondisyon için koşu yaptırıyorlar şu anlık 3 antrenmana gittim hepsi kondisyondu be açık alandaydı. Daha 1 sene var sınava, ilk aylar sadece koşu için ek 750TL-1K masrafa gerek var mı bilmiyorum ekstra olarak bunun ulaşım + yemek masrafıda var. Sen ne düşünüyorsun ne zaman başlayacaksın ve sence bu paraya değer mi?

Dostum, bence değer bu parkur sayesinde polis memuru olacaksın ben yazılmayı düşünüyorum şu anlık yazılmayacağım son 6 ay kala falan eğer parkuru 40 saniyeden önce bitirirsen rekor kırarsın zaten 40 saniyeden önce bitirmen gerekiyor parkuru, sana nereden ulaşabilirim detaylıca konuşalım bu konuyu.

Dostum, bence değer bu parkur sayesinde polis memuru olacaksın ben yazılmayı düşünüyorum şu anlık yazılmayacağım son 6 ay kala falan eğer parkuru 40 saniyeden önce bitirirsen rekor kırarsın zaten 40 saniyeden önce bitirmen gerekiyor parkuru, sana nereden ulaşabilirim detaylıca konuşalım bu konuyu.
Yani değerde şimdi başlamak erken olur sanki bende son 6ay başlıyacağım,çok uzak kalıyo antrenman alanı evime 25km uzak,oraya gidine derslere vakit ayıramıyorum günümü yiyor şimdilik.Yine toplam aylık 1.5-2k masrafı olur yapacak biseş yok ama hocaların 400tl diyip 750tl-1000tl fiyat çekmesi hoşuma gitmedi yani.Şimdilik erken bence.Tyt de önemli etken parkuru ne kadar erken yapsanda tyt puanın azsa bi anlam ifade etmez.Ben şuan pmyo düşünüyorum ilerki zamanlarda fikrim değişirmi bilmiyorum..Kursa 2-3 kere gittim açık alanda hafif tempo koşu antrenman yaptık.Şuan gitmiyorum fakat halen son 6 aya kadar antrenmanlara özellikle kondisyona çalışıcağım.Jamyo de pmyo ile aynı parkur sanırım onada girilebilir aslında.Bir sorucağın varsa burdan yazabilirsin veya discord: .as1m

Dostum ne yaptın mülakata girebildin mi?
Yok,mülakatlar yks sınavı açıklandıktan sonra 250 ve üzeri ham tyt puan yapan adaylar cagiriliyor.Şuan hala kondisyon için antrenman yapıyorum.Nisan-Mayis-Haziran da parkur eğitimine gidiceğim.Eylul ayında konuyu açtığımda o zamanlar param yoktu ve 4 otobüs yapıyordum derslerim aksiyodu fiyatta hoca artirinca daha vakitte erken olduğu için bu zamanlara bıraktım.Gayet değer 1000tl de olsa zaten beni sınava hazirliyor gidicem insallah.

Yok, mülakatlar YKS sınavı açıklandıktan sonra 250 ve üzeri ham TYT puan yapan adaylar cagiriliyor. Şu an hala kondisyon için antrenman yapıyorum. Nisan-Mayıs-Haziran da parkur eğitimine gideceğim. Eylül ayında konuyu açtığımda o zamanlar param yoktu ve 4 otobüs yapıyordum derslerim aksiyordu fiyatta hoca artirinca daha vakitte erken olduğu için bu zamanlara bıraktım. Gayet değer 1000TL de olsa zaten beni sınava hazirliyor gideceğim inşallah.

Dediğim kitaplardan ders çalışıyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı