PNG Uzantısı SVG Uzantısına Çevirilebilir Mi?

486759

Hectopat
Merhaba, 200x200'lük bir PNG dosyasını 64x64'lük bir SVG dosyasına çevirmek istiyorum. Böyle bir işlem mümkün mü acaba? Online Converter siteler pek iyi çeviremiyor sanırsam renkli olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer siyah/beyaz yapıp çevirmek istersen bu site güzel çeviriyor. Sadece siyah/beyaz veya siyah ve transparan arkaplanlı şeyler çevireceğim zaman ben bu siteyi kullanıyorum, resmini grayscale yapıp çevirmeyi denedin mi ?

Eğer siyah/beyaz yapıp çevirmek istersen bu site güzel çeviriyor. Sadece siyah/beyaz veya siyah ve transparan arkaplanlı şeyler çevireceğim zaman ben bu siteyi kullanıyorum, resmini grayscale yapıp çevirmeyi denedin mi ?
Hocam grafik tasarım hakkında inan en ufak bir fikrim yok, grayscale'in de ne olduğunu bilmiyorum. Ben sadece iconu 48px, 64px gibi vektörel şekilde kullanmak istiyorum. Eğer ki png ile küçültürsem pixeller çok belli oluyor resmi aşağıya ekliyim. Bu olayı en iyi nasıl yapabilirim orjinal dosya 200x200 png dosyası

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    7,8 KB · Görüntüleme: 40
Hocam grafik tasarım hakkında inan en ufak bir fikrim yok, grayscale'in de ne olduğunu bilmiyorum. Ben sadece iconu 48px, 64px gibi vektörel şekilde kullanmak istiyorum. Eğer ki png ile küçültürsem pixeller çok belli oluyor resmi aşağıya ekliyim. Bu olayı en iyi nasıl yapabilirim orjinal dosya 200x200 png dosyası
Logo şeklinde istiyorsanız dönüştürebilirim svg dosyasına. Bitince atarım buraya.

Görselin bu halini vectorization sitesine atıp çevirebilir misiniz ? SVG dosyasını buraya atamıyorum maalesef ama siz sitede çevirip indirebilirsiniz oradan.

Dosya Ekleri

• logo1.png
    logo1.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 28

Geri
Yukarı