PNG Uzantısı SVG Uzantısına Çevirilebilir Mi?

486759

Hectopat
Merhaba, 200x200'lük bir PNG dosyasını 64x64'lük bir SVG dosyasına çevirmek istiyorum. Böyle bir işlem mümkün mü acaba? Online Converter siteler pek iyi çeviremiyor sanırsam renkli olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam çeviremiyor siteler :D Bomboş dosya indirtiyor.
Hangi programla açmaya çalışıyorsunuz ? Çünkü SVG'yi her program açmıyor. Attığım sitede çevirip indirdim ve hiç bir sorun yok, açılıyor dosya.

Dosya Ekleri

• svg.png
    svg.png
    119,7 KB · Görüntüleme: 30
İşte bana renkli lazım ama o da zor gibi :D, logoyu renksiz bir şekilde internette svg olarak bulabiliyorum.
Onu sonradan ekleyebilirsiniz, zor değil. Fakat SVG formunda renklendiriliyor mu bilmiyorum illa SVG olmasın derseniz çok büyük bir PNG dosyası olarak renklendirip atabilirim. Kalitesi SVG ile aynı olur görüntü açısından fakat SVG dosyası özelliklerini taşımaz. Ama köşeleri pixelli olmayacak kadar büyük olur boyutu. Arkaplan falan yapacaksanız veya bir şeylerin üzerine koyacaksanız büyük bir PNG olarak renkli atabilirim.

Onu sonradan ekleyebilirsiniz, zor değil. Fakat SVG formunda renklendiriliyor mu bilmiyorum illa SVG olmasın derseniz çok büyük bir PNG dosyası olarak renklendirip atabilirim. Kalitesi SVG ile aynı olur görüntü açısından fakat SVG dosyası özelliklerini taşımaz. Ama köşeleri pixelli olmayacak kadar büyük olur boyutu. Arkaplan falan yapacaksanız veya bir şeylerin üzerine koyacaksanız büyük bir PNG olarak renkli atabilirim.
Yok hocam arkaplan olarak kullanmayacağım 48,64 px olması yeterli benim için, hatta 48 bile yeter ama net olsun istiyorum yukarıda resim atmıştım ya hani siyah arka planda pixelleri gözüküyordu.

Yok hocam arkaplan olarak kullanmayacağım 48,64 px olması yeterli benim için, hatta 48 bile yeter ama net olsun istiyorum yukarıda resim atmıştım ya hani siyah arka planda pixelleri gözüküyordu.
Şimdi fark ettim, önceki attığınız mesajdaki renkli logo zaten 200x200 boyuttaki bir PNG dosyası, bunu upscale'ledim belki daha büyük boyutlu istersiniz diye. 400x400 halini atıyorum.

Dosya Ekleri

• logo344673.png
    logo344673.png
    263,3 KB · Görüntüleme: 29

Yeni konular

Geri
Yukarı