PNY 3060 alınır mı?

Fearain

Hectopat
Yer
Wall Maria
Daha fazla  
Meslek
Akatsuki Fansub Anime Ekibi Koordinatörü
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, DSF Bilgisayardan bu kartı satın aldım ve daha bugün elime ulaştı. Kart hakkında çok fazla test yapma imkanı bulamadım ancak şuan sıcaklık değerleri nedense bana biraz yüksek geldi. Boşta 40-50 derece arasını görüyor, 40 derece aşağısına çok nadir indi. Onun dışında satıcı hakkında şunu belirtebilirim, kutulama iyiydi ve kart gayet temiz duruyordu. Ancak kart performansını ilerleyen dönemlerde göreceğim ben de...

RX6600 ile aynı fiyatlarda değil. Ciddi bir fark var. Performans noktasında da oyuna oyuna değişse bile RTX 3060 daha üstün. Piyasadaki en makul RTX 3060 fiyatı. Tercih edilebilir. OEM, kutusuz olduğunu unutmayın.
XT kastetmiş sanırım, bence de alınabilir.

Kutusu eksik olması bir problem yaratmayacaksa alabilirsin. Aynı modeli kullanıyorum hem mining hem oyun oynarken bir eksikliğini hissetmiyorum.

Hocam, DSF Bilgisayardan bu kartı satın aldım ve daha bugün elime ulaştı. Kart hakkında çok fazla test yapma imkanı bulamadım ancak şuan sıcaklık değerleri nedense bana biraz yüksek geldi. Boşta 40-50 derece arasını görüyor, 40 derece aşağısına çok nadir indi. Onun dışında satıcı hakkında şunu belirtebilirim, kutulama iyiydi ve kart gayet temiz duruyordu. Ancak kart performansını ilerleyen dönemlerde göreceğim ben de...
Boştaki sıcaklıklar üzerinden test yapılmaz. Yükteki sıcaklıklara bakacaksınız.

Boştaki sıcaklıklar üzerinden test yapılmaz. Yükteki sıcaklıklara bakacaksınız.

Çok yardımcı olmayacak fakat miningteki 120W sıcaklık değeri. Hash olarak 48.90ı buluyor fakat aynı anda bilgisayarı kullandığım için 44 çıkmış.
1654632932670.png

Yeni konular

Geri
Yukarı