PNY CS3030 250 GB SSD'nin hız testlerini paylaşabilir misiniz?

WithTheRuleOfLaw

Hectopat
Merhabalar,

Anakart modeliniz ile birlikte güncel SSD test sonuçlarınızı (Atto, AS SSD ve CrystalDiskMark) ve ne zaman ürünü aldığınızı paylaşabilir misiniz saygı değer forum üyeleri?

Edit: Öncesinde açtığım konuya bir forum üyesi tarafından cevap verilmiş ve test sonuçları paylaşılmış ama farklı güncel test sonuçları görmek istiyorum. Lütfen önceden açılmış konuları paylaşmayınız, güncel sonuçları görmek istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhabalar,

Anakart modeliniz ile birlikte güncel SSD test sonuçlarınızı (Atto, AS SSD ve CrystalDiskMark) ve ne zaman ürünü aldığınızı paylaşabilir misiniz saygı değer forum üyeleri?

Edit: Öncesinde açtığım konuya bir forum üyesi tarafından cevap verilmiş ve test sonuçları paylaşılmış ama farklı güncel test sonuçları görmek istiyorum. Lütfen önceden açılmış konuları paylaşmayınız, güncel sonuçları görmek istiyorum.
@Emir M.
@Matany
@wosvos72
@Emekli_Gamer
Saygı değer forum üyeleri elinizde imkân varsa yorumu dikkate almanızı rica ederim. Güncel test yapacak durumunuz ve isteğiniz yoksa saygı duyarım. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Yanlışım yoksa ben size kendi konumu atmıştım. O konu zaten güncel sayılır, açalı çok bir şey olmadı, testlerde de çok bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Ha isterseniz müsait zamanda tekrar paylaşabilirim. Şu an müsait değilim.

Yanlışım yoksa ben size kendi konumu atmıştım. O konu zaten güncel sayılır, açalı çok bir şey olmadı, testlerde de çok bir şey değişeceğini sanmıyorum.

Ha isterseniz müsait zamanda tekrar paylaşabilirim. Şu an müsait değilim.
Evet, bana cevap vermiştiniz. Eğer müsaitlik durumunuz olursa güncel testleri paylaşırsanız sevinirim. Anakart modelinizi de yazarsanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:
Merhabalar,

Anakart modeliniz ile birlikte güncel SSD test sonuçlarınızı (atto, as SSD ve CrystalDiskMark) ve ne zaman ürünü aldığınızı paylaşabilir misiniz saygı değer forum üyeleri?

@Emir M.
@Matany
@wosvos72
@Emekli_Gamer
Saygı değer forum üyeleri elinizde imkân varsa yorumu dikkate almanızı rica ederim. Güncel test yapacak durumunuz ve isteğiniz yoksa saygı duyarım. İyi akşamlar.

Gün içerisinde testi yapıp atarım. CrystalDiskMark ile yapsam yeterli olur mu?

Ben testi laptopum üzerinden yaptım. Hızlar düşük gibi geldi ama SSD'den mi benim laptopun anakartının desteğinden mi bilmiyorum.

Ben testi laptopum üzerinden yaptım. Hızlar düşük gibi geldi ama SSD'den mi benim laptopun anakartının desteğinden mi bilmiyorum.

Çok iyi okuyamamışım pardon SSD'yi 13 Ağustos'ta almışım. Diğer testleri de birazdan atarım.

Çok iyi okuyamamışım pardon SSD'yi 13 Ağustos'ta almışım. Diğer testleri de birazdan atarım.

Testlerim ne kadar işinize yarar bilmiyorum ama atmak istedim.

Dosya Ekleri

• unnamed.png
    unnamed.png
    26,6 KB · Görüntüleme: 29
  • ssdilktestler2.png
    ssdilktestler2.png
    29,5 KB · Görüntüleme: 37
  • ssdilktestler3.png
    ssdilktestler3.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Testlerim ne kadar işinize yarar bilmiyorum ama atmak istedim.
Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Ancak test sonuçlarınızın neden böyle olduğunu anlamadım. @Emir M. hocamın test sonuçlarını inceleyin isterseniz.

Acaba anakartınız ile ilgili mi? Maksimum 800-850 mb/s hızlar verdiğine göre bir problem olmalı. Bu anakartınız ile ilgili olabilir mi?

Hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Ancak test sonuçlarınızın neden böyle olduğunu anlamadım. @Emir M. hocamın test sonuçlarını inceleyin isterseniz.

Acaba anakartınız ile ilgili mi? Maksimum 800-850 mb/s hızlar verdiğine göre bir problem olmalı. Bu anakartınız ile ilgili olabilir mi?

Benim de aklıma o geldi ama emin olamadım. Bu konularda çok bilgili değilim. Acaba anakartın sınırı falan olabilir mi diye düşünüyorum.

Anakart ve laptop modelinizi konuya yazar mısınız? Belki bu konu hakkında birileri bilgi verebilir.

Dell Inspiron 15 3585 hdrsr3F41C Ryzen 3 2200U'lu modeli. Anakart konusunda da sistem bilgisinden baktığımı ekledim tam bilmiyorum modeli.

Dosya Ekleri

• anakartbilgisi.png
    anakartbilgisi.png
    12,6 KB · Görüntüleme: 29
  • anakartbilgisi2.png
    anakartbilgisi2.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı