PNY CS3030 500 GB ve 1 TB modellerinde indirim!

Milletin kişisel bilgisayarları eski ve eski kişisel bilgisayarları hızlandırmanın en iyi yolu SSD takmak. Bundan dolayı da millet SSD indirimlerini havada kapıyor.

Geçin hocam. Siz zaten nerede ucuza bir şey var hemen kapıyorsunuz. :D Yanlış anlamayın kötü bir mahiyetle söylemedim. :)
Yok hocam öyle anlamam. :D
MP510'u satacağız o halde.
1616786355568.png

Milletin kişisel bilgisayarları eski ve eski kişisel bilgisayarları hızlandırmanın en iyi yolu SSD takmak. Bundan dolayı da millet SSD indirimlerini havada kapıyor.

Bu aslında iyi bir şey çünkü HDD teknolojisinin iyice ölümü demek, daha az HDD, daha az veri kaybı demek. @PossibleTurco ve astrocott sizin yaptığınız iş çok iyi bir şey, milletin doğru SSD'yi görmesini sağlıyorsunuz. (astrocott'u etiketleyemedim.)

Yok hocam öyle anlamam. :D
MP510'u satacağız o halde.
Eki Görüntüle 942685
Satın gitsin. :D Bu varken MP510 ney?
@PossibleTurco ve @Astroscott sizin yaptığınız iş çok iyi bir şey, milletin doğru SSD'yi görmesini sağlıyorsunuz. (astrocott'u etiketleyemedim.)
İşte hocam biz olmasaydık belki de bu forumda halen SSD Plus ve SU630 öneriliyor olacaktı. :) Yine illaki birileri karşı çıkacaktı önerenlere karşı ama yine de etkili olamayacaklardı. Biz kanıtlarla, çeşitli bilgilendirme konuları ile bunlara karşı büyük savaş verdik ve başarılı da olduk. :)

Bu aslında iyi bir şey çünkü HDD teknolojisinin iyice ölümü demek, daha az HDD, daha az veri kaybı demek. @PossibleTurco ve astrocott sizin yaptığınız iş çok iyi bir şey, milletin doğru SSD'yi görmesini sağlıyorsunuz. (astrocott'u etiketleyemedim.)

HDD'ler ölmez hocam. Depolama için hâlâ ideal modeller, fiyatları yüzünden. QLC bellekli SSD'lerin fiyatları düşerse belki kullanımları azalır HDD'lerin. Öbür türlü zor.

Geri
Yukarı