PNY RTX 3060 Ti vs Zotac RTX 3060 Ti

İşlemci yüke girdiğinde 22Watt'a sabitleme 50-60 watt çekerken bir anda 22Watt'a kilitleniyor yeniden başlatmadan düzelmiyor
Yeniden başlatınca oyuna girince yine aynısı 10 dakika sonra oluyor.
Gigabyte anakarta sahibim BIOS güncellemellerinde hiç sorun yaşamamıştım garip. Alınabilecek başka 3060 Ti yok Galax falan var soğutması benzer ama bilemiyorum.

Gigabyte anakarta sahibim BIOS güncellemellerinde hiç sorun yaşamamıştım garip. Alınabilecek başka 3060 Ti yok Galax falan var soğutması benzer ama bilemiyorum.

Bilemiyorum ama geçenlerde Gigabyte anakart sorunu görmüştüm Recep Baltaş açmıştı ekran kartını görmüyordu onda sanırım. Çözümünü anlatıyordu.
Ama kendim bir daha laptop/sistem alacak olursam msi/asus markalarından asla şaşmam.

PNY 3060 Ti var bir de. Ben ikisi arasında ikilemde kalmıştım. O zaman fiyatları aynıydı. Gigabyte ekstra indirim alınca onu almıştım. PNY'de güzele benziyor. Ona da bak derim...

PNY 3060 Ti var bir de. Ben ikisi arasında ikilemde kalmıştım. O zaman fiyatları aynıydı. Gigabyte ekstra indirim alınca onu almıştım. PNY'de güzele benziyor. Ona da bak derim...
7000 TL civarina garantisiz az kullanılmış Palit 3070 Ti satıyor sorduğum yer. PSU kaldırsa onu alacaktım aslında ama kaldırmaz. 3070 Ti bu kadar ucuzsa 3060 Ti bayağı uygundur. Bakalım elinde iyi 3060 Ti varsa ondan alacağım.

Asus Dual 3060 Ti sıfır için 9000 TL istiyor 15 ay garantili az kullanılmış Dual 3070 için ise yine 9000 TL istiyor. Bilemedim 3060 Ti ile 3070 arasında az fark var 2. el almaya değer mi?

3060 Ti alacağım 3070 ile mining yapılıp yapılmadığına dair bilgi yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı