PNY RTX 4070 Super 12 GB verto alınır mı?

NemesisR3

Femtopat
Daha fazla  
PNY RTX 4070 Super 12 GB verto alınır mı? En ucuz olan 4070 Super kartlar hep 2 fanlı, acaba ısınma sorunu oluşturur mu? İnternette sadece bir tane inceleme buldum ama onun dışında kullanıcı yorumu yok.

Problem olmaz da biraz pahalı daha uyguna kartlar var.
İlla bu modeli istersen bu da daha ucuza var.

Problem olmaz da biraz pahalı daha uyguna kartlar var.
İlla bu modeli istersen bu da daha ucuza var.
Arkadaşın attığı linkte kart 24.700TL zaten yani attığınızdan ucuz.

Arkadaşın attığı linkte kart 24.700TL zaten yani attığınızdan ucuz.
Sayfayı ilk açtığımda sepet indirimi gelmedi nedense, F5 atınca geldi. Nedenini bilmiyorum :D

İlginç bir şekilde FE versiyonundan daha kötü soğutma ve daha yüksek desibele sahip.
Testlerde de baz versiyondan bir tık kötü performans vermiş gözüküyor.
Alınabilir ama 1-2 bin daha bütçe çıkarsa daha iyisini almanı tavsiye ederim.

İlginç bir şekilde FE versiyonundan daha kötü soğutma ve daha yüksek desibele sahip.
Testlerde de baz versiyondan bir tık kötü performans vermiş gözüküyor.
Alınabilir ama 1-2 bin daha bütçe çıkarsa daha iyisini almanı tavsiye ederim.
Evet daha kötüymüş, 2 fanlı modellerden hem ucuz hem iyi olanı hangisidir acaba?

Evet daha kötüymüş, 2 fanlı modellerden hem ucuz hem iyi olanı hangisidir acaba?
Valla ucuz olanı yok hocam ben de almak istiyorum 4070 Super ama hepsi pahalı bence :D
Bu PNY'den iyi gibi;

Valla ucuz olanı yok hocam ben de almak istiyorum 4070 Super ama hepsi pahalı bence :D
Bu PNY'den iyi gibi;

Bencede hepsi pahallı ama 4070 alacağıma super alsam daha uzun süre idare eder diyorum. Biraz indirim kovalayıp bir kaç güne alırım sanırım. Buda olabilir gibi Zotac NVIDIA RTX 4070 Super Twin Edge OC ZT-D40720H-10M 12 GB GDDR6X 192 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Geri
Yukarı