Recovery POCO C40 için TWRP önerisi

O cihaz için custom recovery bulman çok zor. JLQ diye bir işlemci kullanmışlar. Root için istiyorsan TWRP olmadan da root atabilirsin.

O cihaz için Custom recovery bulman çok zor. Jlq diye bir işlemci kullanmışlar. Root için istiyorsan TWRP olmadan da root atabilirsin.

Evet unisoc vs MediaTek olsa okey de olmuyor sizin dediğiniz Magisk galiba ayrıca arkadaşa diyeyim bilmiyorsa garanti dışı eder cihazını.

O cihaz için custom recovery bulman çok zor. JLQ diye bir işlemci kullanmışlar. Root için istiyorsan TWRP olmadan da root atabilirsin.
Rom yüklemek için lazımdı.

Evet unisoc vs MediaTek olsa okey de olmuyor sizin dediğiniz Magisk galiba ayrıca arkadaşa diyeyim bilmiyorsa garanti dışı eder cihazını.
Garanti dışı olacağını biliyorum teşekkür ederim

Sana diyeyim git aynı özelliklere sade ekran paneli farklı bir cihaz bulup ona e. Yapılmış TWRP indirmen yazman.

Sen hangi romu kuracaktın? GSI'ı temel rom olarak düşünebilirsin belirli kriterleri karşılıyan her telefona uyan rom gibi bir şey. Bana sorarsan bu telefonla çok uğraşma.

Sen hangi romu kuracaktın? GSI'ı temel rom olarak düşünebilirsin belirli kriterleri karşılıyan her telefona uyan rom gibi bir şey. Bana sorarsan bu telefonla çok uğraşma.
Aynı mıuı yükleyecektim reset falan attım ama yazılımda bir sıkıntı var.
Mıuı 13 tekrar yükleyecektim format falan attım ama yazılımda bir sıkıntı var mıuı yı sıfırdan temiz yüklersem büyük ihtimal düzelecek

Yeni konular

Geri
Yukarı