POCO C40 mı, Redmi 9C mi?

AegisNMA

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu iki telefondan birini kardeşim için almayı düşünüyoruz performans olarak karşılaştırsak hangisi daha iyi? İkisinin de 64 GB modeli Redmi 9C'nin 3 GB RAM'lik modeli.

Hocam üzerine biraz daha koyup daha iyi bir cihaz almanızı temenni ederim. Çok alt seviye cihazlar. Poco C40 zaten kutudan kasarak çıkıyor. 9C'nin de farklı olacağını sanmam.

İkinci el eski amiral gemisi telefonlara yönelmek daha doğru olur.

9c nin bataryası iyi 5000mah ama max 4gb ram mediatek helio 35 idare eder hocam.

Giriş segment için en tatmin edici telefon olabilir açıkçası
4GB RAM günümüzde asla yeterli değil, zaten genç bir arkadaşa alacaklar, eninde sonunda oyun oynamak isteyecek, şu an xiaomi mi6 kullanıyorum 6GB RAM'in 3GB'ını boşta kullanıyor.

9c nin bataryası iyi 5000mah ama max 4gb ram mediatek helio 35 idare eder hocam.

Giriş segment için en tatmin edici telefon olabilir açıkçası
Diger bir secenek olan c40 ise 6000 mah bataryaya sahip hiç duymadığım bir yonga setinide bünyesinde barındırıyor (oyun oynanabiliceğini sanmıyorum) aynı sekilde bu arkadaşta 4 ram e sahip.

4GB RAM günümüzde asla yeterli değil, zaten genç bir arkadaşa alacaklar, eninde sonunda oyun oynamak isteyecek, şu an xiaomi mi6 kullanıyorum 6GB RAM'in 3GB'ını boşta kullanıyor.
6+6sanal ram kullanıyorum 3000 saat pubg oynamış biri olarak 4.5gb üstü ram kullanımıyla hiç karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı