POCO C40 mı, Redmi 9C mi?

Diger bir secenek olan c40 ise 6000 mah bataryaya sahip hiç duymadığım bir yonga setinide bünyesinde barındırıyor (oyun oynanabiliceğini sanmıyorum) aynı sekilde bu arkadaşta 4 ram e sahip.

6+6sanal ram kullanıyorum 3000 saat pubg oynamış biri olarak 4.5gb üstü ram kullanımıyla hiç karşılaşmadım.
DDR, frekans, GPU, CPU. Giriş seviyesi bir telefonda bütün bunlar da giriş seviyesinde. Siz 4,5GB RAM kullanımıyla akıcı bir deneyim alırken, bahsi geçen cihaz 3,5GB RAM kullanımında donup takılmaya ve cayır cayır yanmaya başlayacak.

Hocam üzerine biraz daha koyup daha iyi bir cihaz almanızı temenni ederim. Çok alt seviye cihazlar. POCO C40 zaten kutudan kasarak çıkıyor. 9C'nin de farklı olacağını sanmam.

Hocam ben 9C 3+1 GB RAM modelini kullanıyorum oyun oynarken çok zorlamayacak oyunlarda Call of Duty gibi akıcı oynuyorum yani oyun performansı olarak hangisi daha iyidir?

Hocam ben 9C 3+1 GB RAM modelini kullanıyorum oyun oynarken çok zorlamayacak oyunlarda Call of Duty gibi akıcı oynuyorum yani oyun performansı olarak hangisi daha iyidir?
Arkadaşım C40 almıştı. Çok sorun yaşadılar. Tavsiyem bütçe yükseltmeniz. Ama yapacak bir şeyiniz yoksa 9C alın.

Geri
Yukarı