Poco F1 alınır mı?

3600 ona vereceğime hiç vermem daha iyi. Az para daha koy Note 10 Lite, S10 Lite falan al. 3600 Poco'ya verilmez. Max ederi 2500'dür.

Diyorumya işte hiçbiri Apple kalitesine ulaşamacak One+ falan hikaye yani :)
Konu Apple vs Android değil. Neden heyecan yaptınız Apple>Andorid diye onu anlayamadım. Stabilite göreceli bir kavramdır. One Plus 6T bile bugün arayüz ve akıcılık anlamında yağ gibi. Elinize bile almadığınızı düşündüğüm telefonlar ile ilgili yorumlarda bulunmanız da biraz komik geldi. Yıllardır Apple kullanan arkadaşım Androide 6T ile geçiş yaptı ve gerek ekran gerek kamera gerekse arayüz akıcılığı ile Apple'a nazaran çok daha memnun (kendi fiyatındaki rakibini ezer geçer). Belirttiğim gibi konu sahibinin Apple vs Android gibi bir durumu yok şu an. Oyun oynamak için 3600TL bütçe telefon arıyor.

Konu Apple vs Android değil. Neden heyecan yaptınız Apple>Andorid diye onu anlayamadım. Stabilite göreceli bir kavramdır. OnePlus 6T bile bugün arayüz ve akıcılık anlamında yağ gibi. Elinize bile almadığınızı düşündüğüm telefonlar ile ilgili yorumlarda bulunmanız da biraz komik geldi. Yıllardır Apple kullanan arkadaşım Android'e 6T ile geçiş yaptı ve gerek ekran gerek kamera gerekse arayüz akıcılığı ile Apple'a nazaran çok daha memnun (kendi fiyatındaki rakibini ezer geçer). Belirttiğim gibi konu sahibinin Apple vs Android gibi bir durumu yok şu an. Oyun oynamak için 3600TL bütçe telefon arıyor.

3 Yıl sonra stabilesi kaybolacak cihazları burada konuşmaya gerek yok :) 6 yıldır iPhone 6 kullanıyorum hala stabil.

Kesinlikle katılıyorum, ben de almasını düşünüyordum fakat indirime girince 2600'e Redmi Note 9S aldım.
Güzel tercih. En azından güncel bir telefon ve performans bakımından da çok bir eksisi yok. Her işi rahatlıkta görür. Telefonda RDR 2 oynamıyoruz sonuçta. Bu kadar performans manyağı olma sebeplerini ben anlamıyorum. Snapdragon 720G'de her işi görebilecek bir işlemci.

Diyorumya işte hiçbiri Apple kalitesine ulaşamacak One+ falan hikaye yani :)

Apple fanboyluğu koktu buralar bu arada Apple stabil demek nasıl bir kafa :D ? Apple marka senin l STABİL demeye çalıştığın iOS olmasın.
3 Yıl sonra stabilesi kaybolacak cihazları burada konuşmaya gerek yok :) 6 yıldır iPhone 6 kullanıyorum hala stabil.

iPhone 6'ya şarj yetmiyor yalnız onu da söyleseydiniz bir günü çıkarmak çok zor diyor herkes.
Güzel tercih. En azından güncel bir telefon ve performans bakımından da çok bir eksisi yok. Her işi rahatlıkta görür. Telefonda RDR 2 oynamıyoruz sonuçta. Bu kadar performans manyağı olma sebeplerini ben anlamıyorum. Snapdragon 720G'de her işi görebilecek bir işlemci.

Telefonda RDR 2 oynansa ne efsanevi olur ama :D ilerde RDR 2 düşük sistemli oyunlar falan olacak ya hayal etmesi bile zor :D.

2 yıl önce i6 kullanan arkadaşım, WP klavyesinin bile 10 saniyede açıldığı telefonunu satıp Mate 10 Pro'a geçti. Hala aynı bataryayı kullanıyor ve 10 kat daha memnun. Burada gerçekleri konuşmuyorsunuz, i6'nın stabilitesini geçtim açamadığı oyunlar bile var.

NOT: Arkadaşımın para ile bir derdi yoktu. Zaten Mate 10 Pro telefonunu da 4500TL' almıştı. O dönemin amiral gemisi Apple telefonu da zaten en fazla 5000-5500TL idi. Yani Apple'ın kısıtlamalarından ve ekran-pil-kamera performansından bıktığı için, fabrika ayarlarına dönse bile arayüzü şiştiği için Androide geçti ve hala telefon yenilemeyi düşünmüyor.

Geri
Yukarı