Poco F1 alınır mı?

Sıfıra 3500-2500 arasında şu anda iPhone var mı? Bu fiyatta Apple rekabet bile etmiyor ama siz iPhone tavsiye ediyorsunuz. Android'in tek olduğu fiyat segmentinde tabii ki de Android'i savunacağız çünkü başka alternatif yok.

Kardeşim sana boşa uğraşma demedim mi? O bir fanboy.

Ben hayatımda 2 kere telefon aldım 1 tane iPhone 6 2300 TL'ye bir de 1500 TL'ye Samsung J7 Prime 2 şimdi tekrar iPhone 11 alacağım siz Android telefonları savunun.
En boş anderoid telefonu almışsın, burada kaç bin liralık telefonları azarlıyorsun. Git 7 bin liralik telefonda 500 TL'lik telefondaki IPS ekranı kullan, sorarlarsa stabilite moruq dersin.

En boş anderoid telefonu almışsın, burada kaç bin liralık telefonları azarlıyorsun. Git 7 bin liralik telefonda 500 TL'lik telefondaki IPS ekranı kullan, sorarlarsa stabilite moruq dersin.

Zaten kullandım ben işletim sisteminden bahsediyorum sen diyorsun en boş Android telefonu almışsın diyorsun hadi oradan.

Zaten kullandım ben işletim sisteminden bahsediyorum sen diyorsun en boş Android telefonu almışsın diyorsun hadi oradan.
Bak dostum Android artık eskisi gibi değil, senin şansına giriş seviyesi bir cihazla giriş yapmışsın. İnan bi S7 Edge kullansaydın J7 prime yerine anlardın o zaman kimin daha iyi olduğunu.

Bak dostum Android artık eskisi gibi değil, senin şansına giriş seviyesi bir cihazla giriş yapmışsın. İnan bir S7 Edge kullansaydın J7 Prime yerine anlardın o zaman kimin daha iyi olduğunu.

Ben işletim sisteminden bahsediyorum sen S7 Edge diyorsun :D hala kötü güvenliksiz bir işletim sistemi var hala savunuyorsunuz. Zaten J7 Prime 2 telefonu koydum kenara duruyor.

Ben işletim sisteminden bahsediyorum sen S7 Edge diyorsun :D hala kötü güvenliksiz bir işletim sistemi var hala savunuyorsunuz. Zaten J7 Prime 2 telefonu koydum kenara duruyor.
Bak güzel kardeşim her markanın kendine ait UI arayüzü olur. Markalar onların üzerine arayüz, senn, tabirinle işletim sistemi, ni özelleştirme yaparak kendi UI arayüzünü yapar. Senin güvenlikli dediğin İcloud yüzünden kaç tane ünlünün özel hayat bilgileri çalındı. Gerçi her verilen linke, yazıya tıklasan seni Pentagon bile koruyamaz.

2019 Nisan'da aldım, ilk yıl çok güzeldi fakat bu son 2 ayda üst üste sorunlar çıkmaya başladı. Kronik sarı lekeler, batarya ölmesi, menüde dolaşırken kasma donma reset sorunları, anahtar ve parayla ekran çizilmesi gibi büyük sorunlar baş gösterdi ama oyun performansında hiçbir eksik görmedim; ne olursa olsun stabil ve yüksek FPS verdi. Sorun olursa sorabilirsin.

Ben poco F1 almayı düşünüyorum kamerası falan önemli değil oyun performansı anlamında nasıl?
bence al cihazı 1 ay önce aldım ekranı olsun malzemsi olsun kaliteli oyunlardada sorun yaşamassın işlemisi hala iş yapar 2500 tl aldım 2500 tllik tüm telofonlara ırzına gecer iphone 8 plustan daha iyi garanti ederim 8 plus kullandım ama poco daha iyi kamerası ve malzemsi kaliteli sıvı soğutma var cihaz kolay kolay ısınmıyor ısınsıda hemen sğuyor zaten arka kapakta camdan daha sağlam probkrayt kulanılmış adını hatırlamıyorum ama buna benzer bi adı vardı ve bu madde ısıyı yayan madde ısıyı yaydı icin cihaz fazla ısınmıyor ekran gövde oranı biraz kötü ama olsun bunun dışında herşeyi cok iyi kameresa oyun performansı ses kalitesi hala gideri var şu an bana göre 10 bin tleye satılan coğu telofonun ırzına gecer

bence al cihazı 1 ay önce aldım ekranı olsun malzemsi olsun kaliteli oyunlardada sorun yaşamassın işlemisi hala iş yapar 2500 tl aldım 2500 tllik tüm telofonlara ırzına gecer iphone 8 plustan daha iyi garanti ederim 8 plus kullandım ama poco daha iyi kamerası ve malzemsi kaliteli sıvı soğutma var cihaz kolay kolay ısınmıyor ısınsıda hemen sğuyor zaten arka kapakta camdan daha sağlam probkrayt kulanılmış adını hatırlamıyorum ama buna benzer bi adı vardı ve bu madde ısıyı yayan madde ısıyı yaydı icin cihaz fazla ısınmıyor ekran gövde oranı biraz kötü ama olsun bunun dışında herşeyi cok iyi kameresa oyun performansı ses kalitesi hala gideri var şu an bana göre 10 bin tleye satılan coğu telofonun ırzına gecer

Adam 3 sene önce açmış konuyu başkan. Poco F5 çıkmış. Sen adama 3 sene sonra diyorsun ki bence al :D

Yeni konular

Geri
Yukarı