POCO F2 Pro alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MehmetSrtkya

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Teknoloji Alanı
Herkese selam, bu telefonu almak istiyorum. Birkaç gündür konuları okuyorum ama istediğimi bulamadım. Ben de sorayim dedim. Bu cihazı alacağım ama nereden alırsam en güvenli olur? Yardımcı olur musunuz? Tam ekran olması ve kızıl ötesi ilk istediklerim.

Herkese selam, bu telefonu almak istiyorum. Birkaç gündür konuları okuyorum ama istediğimi bulamadım. Ben de sorayim dedim. Bu cihazı alacağım ama nereden alırsam en güvenli olur? Yardımcı olur musunuz? Tam ekran olması ve kızıl ötesi ilk istediklerim.

Hocam ilk istedikleriniz çoğu cihazda bulunuyor zaten :D
yazılımsal sorun istemiyorsanız alternatiflere yönelin ama onun dışında çok güzel bir cihazdır (yazılımsal sorunları var söylemezsem ayıp olur)

Hocam ilk istedikleriniz çoğu cihazda bulunuyor zaten :D
yazılımsal sorun istemiyorsanız alternatiflere yönelin ama onun dışında çok güzel bir cihazdır (yazılımsal sorunları var söylemezsem ayıp olur)

Evet yazılım sorunları varmış geri bildirim ile cihaza özel güncellemeyle düzeltmiyormuş eğer sorun olursa tabii.

Mi Store üzerinden almamı mı öneriyorsunuz?

Bir de Redmi Airdots Basic 2 tws BT kulaklık ile
Mi true Wireless earphones 2 Basic arasında kaldım.

Airdots olan kulağım küçük olduğundan düşer mi olur mu diye endişeleniyorum EarPods var şu an cok memnunum sağ taraf sesi azaldı onun dışında cok iyi, earphones ile aynu yapıda oldukları için true Wireless alayim diyorum kaba duruyor diyenler var yardımcı olur musunuz?

Evet ayrı alacağım, ama tws basic 2 kulağıma olurmu?

O nasıl kulaklık hocam güvenilir bir markamı?

Fiyatına göre mükemmel bir kulaklık. Xiaomi’nin alt üreticilerinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı