POCO F2 Pro vs mi 10t 6 GB RAM

• Konuyu başlatan NITRO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 665

Hangisi dah aiyidir?

• Mi10T 6GB RAM versiyonu

• POCO F2 PRO

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar bu telefonlar neredeyse aynı. Mi 10T'nin bataryası 1 tık daha iyi ve RAM'leri LPDDR5. Sorum şu. Bu telefonlar RAM açısından ilerleyen yıllarda mesela 3 4 yıl sonra sıkıntı çıkarır mı? 6 GB RAM günümüz ve önümüzdeki 2 3 yıl için PUBG gibi oyunlara yeter mi? Kamerası umrumda değil, dış görünüşü umrumda değil, su geçirmezliği vs. bunlar umrumda değil, sadece PUBG oynatsın yeter.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu telefonlar neredeyse aynı. Mi 10T'nin bataryası 1 tık daha iyi. Sorum şu. Bu telefonlar RAM açısından ilerleyen yıllarda mesela 3 4 yıl sonra sıkıntı çıkarır mı? 6 GB RAM günümüz ve önümüzdeki 2 3 yıl için PUBG gibi oyunlara yeter mi? Kamerası umrumda değil, dış görünüşü umrumda değil, su geçirmezliği vs. bunlar umrumda değil, sadece PUBG oynatsın yeter.

Hocam dalga geçmek için söylemiyorum ama sırf PUBG için alacaksanız tablet alın hem daha güzel oynarsınız hem daha az vergi olduğu için bu telefonlardan çok daha iyi oynatacak tabletler alırsınız?

Hocam dalga geçmek için söylemiyorum ama sırf PUBG için alacaksanız tablet alın hem daha güzel oynarsınız hem daha az vergi olduğu için bu telefonlardan çok daha iyi oynatacak tabletler alırsınız?
Sadece PUGB için değil tabiki hocam, gündelik kullanımlarımı da gerçekleştireceğim, instagram youtube, netflix, çağrı, mesajlaşma vs. vs.

Arkadaşlar bu telefonlar neredeyse aynı. Mi 10T'nin bataryası 1 tık daha iyi ve RAM'leri LPDDR5. sorum şu. Bu telefonlar RAM açısından ilerleyen yıllarda mesela 3 4 yıl sonra sıkıntı çıkarır mı? 6 GB RAM günümüz ve önümüzdeki 2 3 yıl için PUBG gibi oyunlara yeter mi? Kamerası umrumda değil, dış görünüşü umrumda değil, su geçirmezliği vs. bunlar umrumda değil, sadece PUBG oynatsın yeter.

Hocam mi 10tnin bataryası daha iyi gitmiyor F2 Pro AMOLED ekranla daha iyi azcık batarya konusunda.
Ama oyun sizin için çok önemli ise bildiğim kadarıyla mi 10t 144 Hz ekran yani ekran konusunda son nokta oyun için o daha iyi olur performans olarak da daha iyi mi 10t
PUBG gibi oyunlar için FAZLASIYLA yeter.
Arttırabilirseniz 8 GB Lık versiyonu çok daha iyi olur

Hocam mi 10tnin bataryası daha iyi gitmiyor F2 Pro AMOLED ekranla daha iyi azcık batarya konusunda.
Ama oyun sizin için çok önemli ise bildiğim kadarıyla mi 10t 144 Hz ekran yani ekran konusunda son nokta oyun için o daha iyi olur performans olarak da daha iyi mi 10t
PUBG gibi oyunlar için FAZLASIYLA yeter.
Arttırabilirseniz 8 GB Lık versiyonu çok daha iyi olur
2 GB ram için 500 lira vermek pek içimden gelmiyor açıkçası. Başka bir artısı daha olsa verirdim de mesela kamerası filan, yok ama.

2 GB RAM için 500 lira vermek pek içimden gelmiyor açıkçası. Başka bir artısı daha olsa verirdim de mesela kamerası falan, yok ama.

Hocam PUBG garip bir oyun her güncelleme ile optimizasyonu bozuyorlar bundan 2 yıl sonrasının garantisi var ama 3 yıl sonrasının garantisi yok BELKİ oyunu hiç açmayabilir 8 GB o yüzden daha iyi olur dedim ama 2 GB RAM için hiç kimse 500 vermek istemez bence mi 10t sizin için en iyi tercih olur.
6 GB RAM gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı