POCO F3 alınır mı?

TheFinisherHit

Centipat
Daha fazla  
Bundan birkaç ay önce 2. el POCO X3 Pro almıştım, ama kronik anakart sorunu varmış. Bunu bilmiyordum. Temiz telefondu ve hiçbir sıkıntısı yok diye söylendi. Ama elimde patladı maalesef. POCO F3'e baktım ekran kararması filan var diyorlar, sıfır yurt dışı cihaz almayı düşünüyorum. Fikirleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

Bundan birkaç ay önce 2. el POCO X3 Pro almıştım, ama kronik anakart sorunu varmış. Bunu bilmiyordum. Temiz telefondu ve hiçbir sıkıntısı yok diye söylendi. Ama elimde patladı maalesef. POCO F3'e baktım ekran kararması filan var diyorlar, sıfır yurt dışı cihaz almayı düşünüyorum. Fikirleriniz neler? Şimdiden teşekkürler.

X3 Pro yavaş yavaş ömrünü tamamlıyor sayılır hocam bütçeniz nedir?

Kullanım şeklin nedir? POCO F3 tarzında bir şey bakıyorsan ve yurt dışı olsun diyorsan Mi 10T Pro bakabilirsin. Tabii Mi 10T Pro'nun da ekranı X3 Pro gibi IPS, eğer bu seni rahatsız etmeyecekse düşünülebilir.

Bütçe nedir?

X3 Pro yavaş yavaş ömrünü tamamlıyor sayılır hocam bütçeniz nedir?
12500 hocam mesaj için teşekkür ederim bu arada

Kullanım şeklin nedir? POCO F3 tarzında bir şey bakıyorsan ve yurt dışı olsun diyorsan Mi 10T Pro bakabilirsin. Tabii Mi 10T Pro'nun da ekranı X3 Pro gibi IPS, eğer bu seni rahatsız etmeyecekse düşünülebilir.
teknik manada güçlü olmasını istiyorum. kamera çok önemli değil bataryada ortalama olabilir hocam. oyun olarak genshin ve benzeri oyunlar oynuyorum. X3 pro yuda onun için almıştım aslında. öneri için teşekkür ederim. mi 10t pro' ya bir bakayım...

12500 hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı