POCO F3 alınır mı?

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, POCO F3 düşünuyorum ama Yt'de video izlerken HDR 90FPS yapmışlar. PUBG 70-60 FPS aliyor. MI10t bile HDR 90-80 arasi alırken neden POCO performansı böyle? Sizce POCO alayim mi? İnşallah, nasip olursa yakında alacağım galiba.
POCO bana performansi kötü geldi. Ne diyorsunuz?
Bir de MI10t hala alınır mı?

Amaç oyunsa tercih edilebilir. Diğer türlü bu fiyata önerim S20 FE ve A52 olur.
Hocam S20 FE korkunç ısınıyor diye tonla şikayet var internette. Bataryası da çok hızlı bitiyormuş. A52 güzel cihaz kullanıyorum.

Hocam S20 FE korkunç ısınıyor diye tonla şikayet var internette. Bataryası da çok hızlı bitiyormuş.
Korkunç ısındığı falan yok, abartıldığı kadar bir ısınma yok. A52 modeli kadar serin bir çalışan cihaz değil.

Arkadaşlar, POCO F3 düşünuyorum ama Yt'de video izlerken HDR 90FPS yapmışlar. PUBG 70-60 FPS aliyor. MI10t bile HDR 90-80 arasi alırken neden POCO performansı böyle? Sizce POCO alayim mi? İnşallah, nasip olursa yakında alacağım galiba.

ı10T nin ekran yenileme hızı 1

Mi 10T nin ekran yenileme hızı 144hz olduğu için 90 FPS desteğini daha erken alıyor sadece Pubg Mobile güncelleme getirdikçe poco f3 için de 90 FPS desteği gelecektir
Hem Poco f3 Snapdragon 870 olduğu için hayli hayli 90 FPS i oynatır

Yeni konular

Geri
Yukarı