POCO F3'te PUBG Mobile 90 FPS nasıl yapılır?

Merhaba, telefon çok rahat 90 FPS vermesi gerekirken ayarlarda 90 FPS yok, nasıl ekleyebilirim?
S21FE kullanıyorum. 90FPS'i GFX Tool ile rahatlıkla alabiliyorum. HDR modda 80FPS civarında alıyorum.

Merhaba, telefon çok rahat 90 FPS vermesi gerekirken ayarlarda 90 FPS yok, nasıl ekleyebilirim?
GFX Tool adlı program ile 90FPS yapabilirsiniz. Fakat GFX Tool 3.parti bir yazılım. Yani oyun dosyalarına müdahale ediyor, hesabınız değerliyse kullanmanızı tavsiye etmem. Hiç kimse arkadaşım 3 yıl kullanıyorum ban yemedim demesin. Ban yiyenler var 3.parti yazılım.

GFX Tool adlı program ile 90FPS yapabilirsiniz. Fakat GFX Tool 3.parti bir yazılım. Yani oyun dosyalarına müdahale ediyor, hesabınız değerliyse kullanmanızı tavsiye etmem. Hiç kimse arkadaşım 3 yıl kullanıyorum ban yemedim demesin. Ban yiyenler var 3.parti yazılım.
Dostum ben yalan söylemeyeceğim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Bazenleri açıyorum öyle giriyorum oyuna. Hiç bir zaman ban yemedim. Ban yiyenler genellikle GFX Tool ile değil oyun dosyalarına kendisi müdahele ederek ban yiyor.

Geri
Yukarı