PUBG Mobile 90 FPS veremiyor

İşletim sistemi
Android

Osman Sher

Nanopat
Yer
Baku
Daha fazla  
Telefon normalde 90 FPS ama 60 gösteriyor. Telefona format attım oyunu sildim yükledim olmadı başka yöntemlerde denedim. Sizin bildiğiniz bir program var mı, söylerseniz sevinirim.

Telefon nornalde 90 FPS ama 60 gösteriyor telefona format attım oyunu sildim yükledim olmadı başka yöntemlerde denedim. Sizin bildiğiniz bir program var mı söylerseniz sevinirim.

Telefon bu arada balckshark 4
Snapdargon 870 yani normalde 90 FPS almalı.

Önceden 90 FPS kısmı aktifdi. Artık aktif değil demek istiyorsunuz değil mi?

Bende pocof3 var telefon çok rahat 90 FPS sabit veriyor ama bir 45 derceeyi geçince droplar başlıyor ve soğutucu almak istemiyorum çünkü oyunu bıraktım ama size tavsiyem eğer soğutucu yoksa 90 FPS almaya çalışmayın ki hiçbir telefonda alamazsınız soğutucusuz. Onun dışında play Store'da 90 FPS uygulaması var oradan 90 FPS yapabilirsiniz iyi oyunlar dilerim.

Bende pocof3 var telefon çok rahat 90 FPS sabit veriyor ama bir 45 derceeyi geçince droplar başlıyor ve soğutucu almak istemiyorum çünkü oyunu bıraktım ama size tavsiyem eğer soğutucu yoksa 90 FPS almaya çalışmayın ki hiçbir telefonda alamazsınız soğutucusuz. Onun dışında Play Store'da 90 FPS uygulaması var oradan 90 FPS yapabilirsiniz iyi oyunlar dilerim.

Kesinlikle katılıyorum. İsterseniz Apple ve Android'in en iyi telefonları olsun yine de ısındıkça FPS düşecektir. Sabit bir FPS istiyorsanız mutlaka telefonu sogutacak bir fan kullanmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı