POCO F4 vs Redmi Note 12 Pro+ 5G

Oyun için almayacaksanız Note 12 Pro+.

Ya ben telefonda çok oyuun oynayan biri değilim yani günde Max 1 saat oynarım. POCO'nun kamerasını sevmiyorlar sanırım

Poco ların yazımlıları genelde Pek beğenilmiyor fiyat kriterin nedir bilmiyorum ama oyunlada çok işin yoksa mi13 lite yada Redmi note13 pro bakabilirsin hiç olmassa güncel teller 4 defa ortalama güncelleme alır artı yanında güvenlik güncellemesi de alır ..

Ya Kaçak olarak Redmi Note 13 Pro+ 5G alacağım ya da onun 12 versiyonunu

Şu an satılan yurtdışı Redmi note 13 pro plus Çin pazarı için üretilen modeller yani band 20 yok çok sıkıntı çekersin üstelik fiyatıda çok yüksek en baktığımda 13-14 bin tl idi o fiyata mi13t pro alırsın yurtdışı yada mi13 t alırsın redmi den çok daha üst sınıf modeller .. Redmi’nin hakkı 9-10 bin ondan fazla değil bence ..

Şu an satılan yurtdışı Redmi note 13 pro plus Çin pazarı için üretilen modeller yani band 20 yok çok sıkıntı çekersin üstelik fiyatıda çok yüksek en baktığımda 13-14 bin tl idi o fiyata mi13t pro alırsın yurtdışı yada mi13 t alırsın redmi den çok daha üst sınıf modeller .. Redmi’nin hakkı 9-10 bin ondan fazla değil bence ..
teşekkürr ederim bilgi için o zaman ona bakmamalıyım

bir şey soracağım. Xiaomi 13t nin kaçak fiyatı nedir? Sizin dediğini gayet beğendim de

Son düzenleme:

Geri
Yukarı