POCO F5 anakart sıkıntısı hala bulunuyor mu?

ardıl akdeniz

Centipat
Daha fazla  
Ben şimdi POCO F5 alıcağından ama YouTube orada burada anakart sıkıntısı hala var diyor. Tamam 2 yıl garanti var ama ben 3-4 yıl gitsin diyorum. Çok oyun oynayan bir insan değilim PUBG falan gibi ağır oyunları hiç oynamıyorum, alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
F5 modelinin mobo tarafında yaygın bir sorunu yok. Xiaomi mertebesinde en bilindik sorunlar X3 Pro modelinde vardı.
Çok oyun oynayan bir insan değilim PUBG falan gibi ağır oyunları hiç oynamıyorum, alınır mı sizce?
Kullanım amacınız oyun olmadığı için mantıklı değil, soğutma kapasitesi ve SoC'u için malzemeden ve kameradan önemli ölçüde kısılmış bir cihaz, oyun odaklı bir cihaz kısacası. Bütçeniz nedir?

F5 modelinin mobo tarafında yaygın bir sorunu yok. Xiaomi mertebesinde en bilindik sorunlar X3 Pro modelinde vardı.

Kullanım amacınız oyun olmadığı için mantıklı değil, soğutma kapasitesi ve SoC'u için malzemeden ve kameradan önemli ölçüde kısılmış bir cihaz, oyun odaklı bir cihaz kısacası. Bütçeniz nedir?
19 civarı telefon dediğim gibi 3-4 yıl kullanacağım için işlemci hızlı eskimesin dedim note 12 pro bekliyordum

19 civarı telefon dediğim gibi 3-4 yıl kullanacağım için işlemci hızlı eskimesin dedim note 12 pro bekliyordum
*13

S21 FE Exynos modeline bakabilirsiniz. Ayrıyeten Note 13 Pro modellerinin SoC'u, F5'in SoC'undan daha guclu olmaz.

SoC derken anlayamadım ama işlemci demek istediniz herhalde yani hem kamerası iyi hem de A54'ten daha iyi olduğundan benim fiyat bandıma gelirse Note 13Pro Plus alabilirim S21 FE açık konuşmak gerekirse çok araştırmadım sadece batarya sorunu olduğunu biliyorum.

SoC derken anlayamadım ama işlemci demek istediniz herhalde yani hem kamerası iyi hem de A54'ten daha iyi olduğundan benim fiyat bandıma gelirse Note 13Pro Plus alabilirim S21 FE açık konuşmak gerekirse çok araştırmadım sadece batarya sorunu olduğunu biliyorum.
Şimdi baktım snap dragon gen2 var ama bütçemi aşıyo biraz

SoC, system on chip demek. CPU, GPU, NPU, ISP gibi bilesenlerin barindigi modul. Bir bakimdan islemci paketi.

Note 13 Pro Plus’i ne kadara alacaksiniz bilmiyorum ancak S21 FE Exynos her halukarda daha mantikli olur, pil performansi iyi degil ancak “sorunlu” denilebilecek kadar kotu de degil. Oyun oynamayan birisinin gununu Wi-Fi’da rahatlikla cikartacaktir.

Şimdi baktım snap dragon gen2 var ama bütçemi aşıyo biraz
Hangi cihazda 8 Gen 2 var?

SoC, System on chip demek. CPU, GPU, npu, ISP gibi bilesenlerin barindigi modul. Bir bakimdan islemci paketi.

Note 13 Pro Plus'i ne kadara alacaksiniz bilmiyorum ancak S21 FE Exynos her halukarda daha mantikli olur, pil performansi iyi degil ancak “sorunlu” denilebilecek kadar kotu de degil. Oyun oynamayan birisinin gununu Wi-Fi'da rahatlikla cikartacaktir.

Hangi cihazda 8 gen 2 var?

S21 FE yeni versiyonu çıkmış ondan bahsettim bir de kusura bakma uğraştırdım ama Xiaomi telefonlar çıktıktan sonra ne kadar sürüyor ben Redmi K70 almayı düşünüyorum (POCO F6) telefon 4000 nit falan çok iyi ne kadar zamana gelir yani ocak ayına falan gelir mi?

Ben şimdi POCO F5 alıcağından ama YouTube orada burada anakart sıkıntısı hala var diyor. Tamam 2 yıl garanti var ama ben 3-4 yıl gitsin diyorum. Çok oyun oynayan bir insan değilim PUBG falan gibi ağır oyunları hiç oynamıyorum, alınır mı sizce?

Bende F5 kullanıyordum CPU güzel şarj çok iyi. Şimdi 13t Pro geçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı