POCO F5 Pro 512 GB vs Xiaomi 13t Pro vs iPhone 13

odax11

Hectopat
Merhaba yeni bir telefon almayı düşünüyorum ama bayağı seçenek olduğu için karar veremedim, telefon modelleri şunlar:
*Poco F5 Pro 512 GB: Poco F5 Pro (512 GB)
*Xiaomi 13t Pro: Xiaomi 13T Pro
*iPhone 13: Apple iPhone 13

Hepsini inceledim POCO'yu beğendim ama buradan da bir tavsiye almak istedim. Kamera benim için çok önemli değil 5 yıl kadar bir süre kullanmak istiyorum telefonu. Sizce bu telefonlardan hangisini almalıyım veya önerebileceğiniz başka bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerlerinden farkı nedir peki, inceledim diğer ikisinin RAM ve hafızalara IPhone'a göre daha fazla.
Hocam ilk öncelikle iPhone ve Android'in tabanları tamamen farklı şeyler bu yüzden birinde RAM 4GB olsun diğerinde 8GB. İkisinde de aynı oyun performasını görebilirsiniz. Bunun nedeni büyük oyun firmaları mobil oyunlarda Android'de sürüm tabanlı optimizasyon verirken, iOS'da model tabanlı optimizasyon veriyorlar.

Hocam ilk öncelikle iPhone ve Android'in tabanları tamamen farklı şeyler bu yüzden birinde RAM 4GB olsun diğerinde 8GB. İkisinde de aynı oyun performasını görebilirsiniz. Bunun nedeni büyük oyun firmaları mobil oyunlarda Android'de sürüm tabanlı optimizasyon verirken, iOS'da model tabanlı optimizasyon veriyorlar.
Peki IPhone 13 şarj konusunda nasıl pil ömrü açısından çabuk biter mi ?

Geri
Yukarı