POCO F5 PUBG 90 FPS'de 42-43 derece

Zararı olmaz.Fakat dediğim gibi hızlı gidiyor biraz daha.zaten test videolarını izlediyseniz artık ekran süresi 5-7 saat arası oluyor

Normalde 6-8 arası iken düşüş var

Zararı olmaz.Fakat dediğim gibi hızlı gidiyor biraz daha.zaten test videolarını izlediyseniz artık ekran süresi 5-7 saat arası oluyor

Normalde 6-8 arası iken düşüş var
reis onu bunu geçtim pubg testleri çeken arkadaş vardı yt de bir tane adam 21 derece ile oyuna giriyor simdi onu denesek 33 derece ile giriyor HyperOS gerçcekten cok kötü bir güncelleme olmus

Reis onu bunu geçtim PUBG testleri çeken arkadaş vardı YT de bir tane adam 21 derece ile oyuna giriyor simdi onu denesek 33 derece ile giriyor HyperOS gerçcekten cok kötü bir güncelleme olmus

Hocam bunların sebebi yeni arayüz sistemi olması Xiaomi'nin zamanla düzelteceğini umuyorum.

Hocam bunların sebebi yeni arayüz sistemi olması Xiaomi'nin zamanla düzelteceğini umuyorum.
kral benim korkum su yonde cihazın sarjı hızlı gidiyor vs pubg oynayan birisiyim günde 3 defa şarja takıyorum bunun telefonun içindeki bileşenlere zararı olacaktır ve en değişik yanı da şu telefonda xiaominin yeni çıkarmıs oldugu likit sogutma sisteminin 2. versiyonu var normalde bu cihazın sogutucusuz 40 dereceyi görmemesi lazım ama sogutucu ile 40 derece oynuyoruz bilemiyorum artık yani ne zaman düzeltirler ama insallah telefona zarar vermez

Yeni konular

Geri
Yukarı