POCO F6 alınır mı?

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar POCO F6 almak istiyorum. Ürün genel bağlamda hoşuma gitti fakat 8S gen 3 işlemci sanırım Samsung dökümü ve Samsung'un elinin değdiği herhangi bir şeyi almak istemiyorum. Güç tüketimi ve termal yönetimi nasıl? Telefonun testleri daha çıkmadı vs. bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Alınır. 8s gen 3, TSMC dökümü bir SoC. Qualcomm'un f/p'a oynayan en yeni amiral gemisi yongası. Yeni yeni testleri paylaşılıyor. Az önce ilk baktığım bir batarya testinde 8 saat ekran süresi verdiğini gördüm. Şu anki fiyatına göre en güçlü ve performanslı cihaz olabilir. Sıcaklık ve termal yönetimi için detaylı testler beklenebilir.

Kullanım amacınız nedir?
Gündelik Hocam.

Alınır. 8s gen 3, TSMC dökümü bir SoC. Qualcomm'un f/p'a oynayan en yeni amiral gemisi yongası. Yeni yeni testleri paylaşılıyor. Az önce ilk baktığım bir batarya testinde 8 saat ekran süresi verdiğini gördüm. Şu anki fiyatına göre en güçlü ve performanslı cihaz olabilir. Sıcaklık ve termal yönetimi için detaylı testler beklenebilir.
Samsung dökümü olmuyor mu S ibareliler?

Poco telefonlar kamera beklentinizi karşılamayabilir. Gündelik kullanım için bu bütçede S23 veya S23 FE tercih etmek daha mantıklı olur.
Hocam tasarımı ve işlemcisi nedeniyle S23 FE hayatta almak istemiyorum. Çok kamera ve sosyal medya kullanan biri değilim. Hızlı olsun şarjı iyi gitsin istiyorum. S23'e bütçem yetmiyor. Zorlasam bile olmuyor. Oneplus Nord 3 almayı düşünüyordum ama şuan Poco çıktı. En fazla 24.500 gibi rakam ayırabiliyorum.

Samsung'un S'si ekleniyor tarzı bir genelleme yapmak yanlış olur. Şuradan manufacturing kısmına bakarsanız TSMC döküm olduğu görülüyor.
Termal olarak sizce nasıldır hocam testleri çıkmadı ama?

Hocam tasarımı ve işlemcisi nedeniyle S23 FE hayatta almak istemiyorum. Çok kamera ve sosyal medya kullanan biri değilim. Hızlı olsun şarjı iyi gitsin istiyorum. S23'e bütçem yetmiyor. Zorlasam bile olmuyor. Oneplus Nord 3 almayı düşünüyordum ama şuan Poco çıktı. En fazla 24.500 gibi rakam ayırabiliyorum.
O zaman alabilirsiniz.

Poco X6 pro'da bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı