POCO telefonda durum çubuğu teması önerisi

founderkral

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. POCO telefonumun arayüzünü hızlandırmak istiyorum. Bir arkadaşımda Redmi Note 12 Pro+ 5G var ve arayüzü aşır akıcı. Benim telefonumun işlemcisi vs. daha iyi ancak benimkinin arayüzü o kadar hızlı değil. Dün kendim MIUI temalar uygulamasında "hilihkintil" isimli bir tema buldum ve hoşuma gitti. Şu an sadece durum çubuğunu değiştirmek istiyorum. Durum çubuğunda bildirimlerin bulanık saydam olduğu birkaç tema buldum ancak hepsi açık modda çalışıyor. İçlerinden en iyisi "Aotu World" ün durum çubuğuydu ancak dediğim gibi koyu modda kullanmak istiyorum. İlk resim benimkinin şimdiki hali, ikincisi o "Aotu World" temasının.
Not:Kendisi temayı vermiyor :)

Screenshot_2024-04-09-22-46-48-597_com.mi.android.globallauncher.jpg

Screenshot_2024-04-09-22-41-28-824_com.mi.android.globallauncher.jpg

Arkaplan bulanık olsun istiyorsanız orijinal temalara geçin ve ayarlarda geliştirici seçeneklerinden "arkaplanı bulanıklaştırmaya izin ver" seçeneğini açın.

Screenshot_2024-04-18-20-08-57-322_com.android.settings.png

Ben EU ROM kullanıyorum sizde olmayabilir.

Arkaplan bulanık olsun istiyorsanız orijinal temalara geçin ve ayarlarda geliştirici seçeneklerinden "arkaplanı bulanıklaştırmaya izin ver" seçeneğini açın.

Eki Görüntüle 2172164

Ben EU ROM kullanıyorum sizde olmayabilir.
Bir bakayım cevap yazarım.

Bende zaten o ayar açıkmış. Ben direkt bildirimlerin arkasının saydam olmasını istiyorum. İkinci fotoğraftaki gibi yani.

Geri
Yukarı