Poco X3 alınır mı?

bloudosia

Kilopat
Selamlar, iPhone 7'den Xiaomi Poco X3'e geçiş yapılır mı? En fazla 2-3 sene kullanacağım. Android'in durumu nasıl? Bütçeme en fazla 3000-4000 TL. Note 10 Lite düşünüyordum ama insanlar Samsung önermedi. Poco X3 ise çok tavsiye edildi. Sizin tavsiyenizi almak istiyorum.

Donanım olarak iyi güzel ama ben bu Poco X3’ü çok kaba buluyorum. Yani kameraların dizilimi olsun, arkasındaki eşek kadar Poco yazısı olsun çok itici. Eğer oyun oynamak gibi bir derdiniz yoksa yukarıdaki öneriler daha mantıklı.

Realme 7 Pro varken Poco X3'e kesinlikle para vermezdim. Amoled ekran için bile Realme tercih edilebilir.

En önemli sıkıntısı işlemcisi. Evet fiyatı daha fazla olurdu ama en azından 855, 865, 865+ işlemcilerden biri olsa 1K fazla istese kesinlikle en iyi telefonlardan biri olurdu. Ekranını da beğenmiyorlar.

Samsung Note 10 Lite kuzenimde var telefon bayağı sağlam daha hiç kasma sorrunu olduğunu duymadım. Oyunlardada iyi bir performans veriyor ve şarjı 1 gün gidiyor.

Oyun aşırı oynadığım söylenemez. M51 güzel telefon mu? Yorumlarına bakarken Samsung’a edilen beddualar bana büyük soru işareti uyandırdı.

Geri
Yukarı