POCO X3 Android 11 çok yavaş

Khajz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, geçen hafta POCO X3 NFC telefonuma MIUI 12.0.1 güncellemesi ile Android 11 geldi. Pek çok yeni özellik var ve animasyonları çok güzel ancak deli gibi kasıyor. Özellikle de bildirim paneli. Kaydırdığımda 2-3 FPS gibi bir değerde açılıyor ve sinirim çok bozulmuş durumda SD 732g işlemcili bir telefon nasıl kasar yahu? Pixel 4A'da SD 730G var ve yağ gibi akıyor telefon... Herhangi bir tavsiyeniz var mı işe yarayan? Hızı 60Hz yapıp batarya uygulaması önbelleğini silmeyi denedim ama işe yaramıyor.

Daha güncellememiş olanlar da lütfen güncellemesin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu sıfırladın mı? Böyle durumlarda yani yeni Android sürümlerine yükselttikten sonra sıfırlamak tek çözüm. Windows 7'yi Windows 10'a yükseltiğini düşün: Yani sıfır kurulmuş sistem kadar keyif vermez anlatabildim umarım.

Merhabalar, geçen hafta POCO X3 NFC telefonuma MIUI 12.0.1 güncellemesi ile Android 11 geldi. Pek çok yeni özellik var ve animasyonları çok güzel ancak deli gibi kasıyor. Özellikle de bildirim paneli. Kaydırdığımda 2-3 FPS gibi bir değerde açılıyor ve sinirim çok bozulmuş durumda SD 732g işlemcili bir telefon nasıl kasar yahu? Pixel 4A'da SD 730G var ve yağ gibi akıyor telefon... Herhangi bir tavsiyeniz var mı işe yarayan? Hızı 60Hz yapıp batarya uygulaması önbelleğini silmeyi denedim ama işe yaramıyor.

Bana neden gelmedi 😀 Güncellemeyeyim öyleyse.

Bende de Note 9 Pro var aynı şekil, sıfırlamayı deneyin büyük güncellemelerden sonra. Düzeliyor.

Geri
Yukarı