POCO X3 çöktü

frknklnc46234

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ANAKART:ASUS P8 H61 ML R2.0/İŞLEMCİ:İ7 3770/RAM: 12GB 1333 MHZ/EKRAN KARTI: ZOTAC GTX 1060 AMP 6GB 192 BİT GDDR5X/DEPOLAMA: HI LEVEL 240 GB SSD/GÜÇ KAYNAĞI: 400W 80+ PSU/KASA: AOPEN NAGAS G5 KASA
Benim POCO X3 telefonuma MIUI 14.0.2 güncellemesi geldi güncellediğimde ise telefon kendi kendine kapanıp açılmaya başladı servise götürdüm ve tekrar MIUI 14.0.1'e döndermişler tekrar güncellemeli miyim? Bir sorun çıkar mı?

Xiaomi bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Elimde bilinmedik cihaz var onda hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım 🤔.

Her güncelleme geldiğinde ya bir arıza ya da bir yavaşlanma oluyor maalesef.

Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım yeni oldu MI 6'dan beri Xiaomi kullanırım.

Şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım yeni oldu MI 6'dan beri Xiaomi kullanırım.
Redmi Note 9S kullanıyorum, geçen hafta telefon kapandı ve bir daha gelmedi. Her MIUI sürümü çıktığında telefonlarda performans kaybı olmaya başlıyor. En son güncelleme yaptığımda İnstagram gibi uygulamalarda bile donuyordu.

Redmi Note 9S kullanıyorum, geçen hafta telefon kapandı ve bir daha gelmedi. Her MIUI sürümü çıktığında telefonlarda performans kaybı olmaya başlıyor. En son güncelleme yaptığımda İnstagram gibi uygulamalarda bile donuyordu.
En iyisi saf android kurmak 🙃.

Geri
Yukarı