POCO X3 GT alınır mı?

osmandemi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum kırıldı hoparlörde bozuktu. Değiştirmeye karar verdim. Bana 5G özelliği de olan çok iyi fotoğraf çeken telefon önerir misiniz? Benim araştırmalarımda POCO X3 GT makul gözüktü . Sizin de önerilerinize açığım teşekkürler.

X3 GT kamera olarak benim kullandığım Note 10s modeliyle aynı arka kamera sensörünü kullanıyor. Bu kamera sensörü A52, M11 Lite ve Note 10 Pro modellerinden daha kötü.

A52 modelinde 5G desteği yok, A52S modelini bekle bu modelde 5G desteği mevcut. O da ne zaman geleceği belirsiz uzun bir süre bekleyebilirsin.

Ülkede bu fiyat aralığında 5G destekli telefon bulmak zor isteklerini karşılayabilecek. Bütçeyi artırıp S20 FE SD 865 modelini almak çok iyi bir tercih olur, onunda maalesef 5G desteği yok.

Arkadaşlar telefonum kırıldı hoparlörde bozuktu. Değiştirmeye karar verdim. Bana 5G özelliği de olan çok iyi fotoğraf çeken telefon önerir misiniz? Benim araştırmalarımda POCO X3 GT makul gözüktü. Sizin de önerilerinize açığım teşekkürler.

Kamera olarak fiyatına göre cidden geride kalan bir cihaz.
Kamera sorun değilse alınabilir, sorun ise A52 modeline bakmanız veya bütçe arttırıp S20 FE SD 865 model almanızı tavsiye ederim.

Kamera sorun değilse alınabilir, sorun ise A52 modeline bakmanız veya bütçe arttırıp S20 FE SD 865 model almanızı tavsiye ederim.

Hocam sağ olun fakat bu modellerde de 5G yok. Bu fiyatlarda kamerası iyi ve 5G olan telefon yok mu?

Hocam eylül sonunda alacağım. 5G'li bir telefon olursa geleceğe yatırım diye bakıyorum. Sürekli telefon değiştiren biri değilim.

Ne yazık ki hayır :(
ayrıca 5G Türkiye'de 6-7 yıldan önce yaygınlaşmaz neden illa 5G istiyorsunuz?

2-3 yıla gelecek dediler. Sürekli telefon değiştiren biri değilim.

Hocam eylül sonunda alacağım. 5Gli bir telefon olursa geleceğe yatırım diye bakıyorum. Sürekli telefon değiştiren biri değilim.

2-3 yıla gelecek dediler. Sürekli telefon değiştiren biri değilim.

Hocam daha 4.5G'nin bile büyük şehirlerin merkezinde adamakıllı çekmediği oluyor.
Bana kalırsa 3 yıla gelse bile adamakıllı altyapı vb kurulması 5 yıldan önce tamamlanamaz.
O zamana kadar cihazın 5G özelliği küf tutar küf 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı