Çözüldü POCO X3 GT MIUI sürümü nasıl yükseltilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Taha Can Han

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core 2 Duo T6600 2.2 Ghz | Ati Mobility Radeon Hd 4570 | 120 GB Sdd | 2x2 Ddr3 800 mhz Ram | Windows 10 19h2 Home
Telefonum POCO X3 GT (Redmi Note 10 Pro 5G). Telefonu alalı aylar oldu. MIUI 13 yüzünden telefondan soğudum. Sürümüm MIUI 13.0.4.0, normalde sürüm düşürtecektim, IMEI gider, hard brick olur diye vazgeçtim, şimdi ben MIUI 13.0.4.0 TR'den MIUI 14 Endonezya sürümüne geçmek istiyorum, Mi Flash tool ile. Sıkıntı olur mu? IMEI gider mi? Brick olur mu? Cihazım MTK. Cihazım yurt dışı değil. Hepsiburada'dan alındı.
Yardımcı olanlardan Allah razı olsun.

Son düzenleme:
Çözüm
Telefonum POCO X3 GT (Redmi Note 10 Pro 5G). Telefonu alalı aylar oldu. MIUI 13 yüzünden telefondan soğudum. Sürümüm MIUI 13.0.4.0, normalde sürüm düşürtecektim, IMEI gider, hard brick olur diye vazgeçtim, şimdi ben MIUI 13.0.4.0 TR'den MIUI 14 Endonezya sürümüne geçmek istiyorum, Mi Flash tool ile. Sıkıntı olur mu? IMEI gider mi? Brick olur mu? Cihazım MTK. Cihazım yurt dışı değil. Hepsiburada'dan alındı.

@364809 @Crownguard @Kullanıcı311 @Kükreyen Deli Adam 🙏
Sürüm yükseltme veya düşürmede IMEI gitmez. Sadece yurt dışı cihazlarda gidebilme olasılığı var. Ayrıyeten telefonunuza MIUI 14 yükleyebilirsiniz.
Son düzenleme:

Hindistan veya EU ROM tavsiyemdir bunlar en optimizasyonlıları.

Evet ama bunlar daha optimize hem miui telefon ve mesajlaşma uygulamaları Hindistan romunada gelicek artık miui 14 ten itibaren
Hocam mtk cihazım da recovery ROM ile 12.5 döneceğim sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı