POCO X3 NFC MIUI sürümü nasıl düşürülür?

wasterqaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 4 yıllık POCO X3 NFC cihaz kullanıcısiyim. Yaklaşık 8-9 ay önce gelen MIUI 14 sürümünden sonra telefon normal kullanımda oyunda ve şarj olurken resmen alev atmaya başladı. 65 70 derecelere kadar çıkıyor. Bu sürümden cidden hiç ama hiç memnun değilim. MIUI 12'ye kadar düşürmek istiyorum. Öncesinde böyle bir sorun yoktu daha önce sürüm düşürme yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba? (Cihaz yurt dışı. Hardreset attım, IMEI gitme gibi bir durumu olmadı.)

Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 4 yıllık POCO X3 NFC cihaz kullanıcısiyim yaklaşık 8 9 ay önce gelen MIUI 14 sürümünden sonra telefon normal kullanımda oyunda ve şarj olurken resmen alev atmaya başladı 65 70 derecelere kadar çıkıyor bu sürümden cidden hiç ama hiç memnun değilim MIUI 12'ye kadar düşürmek istiyorum öncesinde böyle bir sorun yoktu daha önce sürüm düşürme yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba (cihaz yurt dışı hardreset attım IMEI gitme gibi bir durumu olmadı)

Örnek şu an şarj olurken.

IMG_20240319_214907.jpg

Ve oyundayken.

Dosya Ekleri

• IMG_20240319_214930.jpg
    IMG_20240319_214930.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleyen: Moderatör:
ARB koruması var mı ona bakın. ARB varsa Flashladığınız ROM'un ARB Dizin numarasının telefonunuzdaki MIUI ROM'dan daha yüksek veya aynı olduğundan emin olun. Yoksa Mi Flash ile istediğiniz ROM'a geçin.

Arb kontrolü:

Mi Flash:

Hocam
Arb kontrolü:

Mi Flash:
çökme durumu olur mu acaba
Açıkçası korkuyorum biraz

Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 4 yıllık POCO X3 NFC cihaz kullanıcısiyim. Yaklaşık 8-9 ay önce gelen MIUI 14 sürümünden sonra telefon normal kullanımda oyunda ve şarj olurken resmen alev atmaya başladı. 65 70 derecelere kadar çıkıyor. Bu sürümden cidden hiç ama hiç memnun değilim. MIUI 12'ye kadar düşürmek istiyorum. Öncesinde böyle bir sorun yoktu daha önce sürüm düşürme yapmış arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi acaba? (cihaz yurt dışı. Hardreset attım, IMEI gitme gibi bir durumu olmadı.)

Örnek şu an şarj olurken.

Eki Görüntüle 2145190

Ve oyundayken.

Uygun recovery ile düşebilirsin recovery ROM'u indirerek. Surya cihaz için EU 12.0.9 tavsiyemdir.

Geri
Yukarı