Poco X4 Pro vs Poco X3 Pro vs Poco X3 NFC vs Poco M4 Pro

Hocam bunu ben de yapıyorum ama tecrübe edinmiş arkadaşlara sormak istedim. Bir de telefon bakarken AnTuTu puanını emsal alsam olur mu?
AnTuTu'yu referans alma. Gereksiz bir program. İlla bir kıyaslama yapacaksan Geekbench 5 veya oyun testi falan yap.

Peki 6 GB RAM / 128 GB hafıza günümüz için yeterli midir?

Hocam sebebini de söylerseniz çok yardımcı olursunuz.

POCO X3 Pro kullanıyorum ekrana 1 saat baktıktan sonra ekran kendi kendine bir şeyler yapıyor kapatıp açınca düzeliyor ama çok can sıkıcı bu fiyat bandı Xiaomi cihaz öneririm.

X3 Pro yerine MI11 t alabilirsin bence daha iyi.

POCO X3 Pro kullanıyorum ekrana 1 saat baktıktan sonra ekran kendi kendine bir şeyler yapıyor kapatıp açınca düzeliyor ama çok can sıkıcı bu fiyat bandı Xiaomi cihaz öneririm.

Hocam bu tüm Poco X3 Pro cihazlarda var mı yoksa sadece sizin cihazınızda olan bir sorun mu?

Hocam MI 11T ile Poco X3 Pro arasında 2000 TL gibi bir fark var. Babam Poco X3 Pro için telefona bu kadar para verilir mi diyor. Poco X3 Pro'nun fiyatını geçmeyecek fiyatta öneri yaparsanız daha iyi olur. Yine de teşekkürler.

Hocam MI 11T ile Poco X3 Pro arasında 2000 TL gibi bir fark var. Babam Poco X3 Pro için telefona bu kadar para verilir mi diyor. Poco X3 Pro'nun fiyatını geçmeyecek fiyatta öneri yaparsanız daha iyi olur. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı