not 10s ile poco x3 pro arasında kaldım ne önerirsiniz

Not 10s ile POCO X3 Pro arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

Note 10S'nun artıları;
-AMOLED ve sürekli açık ekranı olması.
-1100nit parlaklık sunması.
-64 MP kamera ile 16 MP daha iyi olması.
-Fiyatının günümüz koşullarında iyi olması.

POCO X3 Pro'nun artıları;
-Oyun performansında ciddi fark atması, %50-80 arası bir performans farkı.
-NFC özelliğinin olması.
-Ekranı Gorilla Glass 6 ile korunması, Note 10s Gorilla Glass 3 kullanıyor.
-Ekranı 120Hz olması ve çok akıcı deneyim sunması.
-İçindeki depolama biriminin çok daha hızlı olması.
-İçinde sıvı soğutma bulunması.

Sürekli oyun oynayan birisi iseniz ve bütçeniz yeterli ise POCO'yu alın. Bütçeniz kısıtlı ve fotoğraf veya daha çok gündelik kullanıyorsanız Note 10s alabilirsiniz. En büyük farklar Gorilla Glass yani ekran dayanıklılığı ve oyun performansı. Bütçeniz kısıtlı ise hiç zorlamayın Note 10s alın. POCO daha çok ağır program ve oyun oynayanlar için alınır.

Arkadaşlar MIUI kilidini açıp MIUI 12.5.4'e geri döndüm sorunların tamamı çözüldü ve 1 aydır deneyimliyorum telefona tekrar aşık oldum. Herhangi bir garanti durumunda ise 13'e çıkarıp kilidi kapatacağım öyle göndereceğim. Size de tavsiye ederim.

ben MIUI 13 note 10 pro 5G kullandım hiçbir sorun yoktu bende.

Ben MIUI 13 Note 10 Pro 5G kullandım hiçbir sorun yoktu bende.

Her cihazda olmamış sorun ama benim cihaz bayağı bayağı J7 gibi kasıyordu. Ana menüde yukarı kaydiriyorum kasılarak kayıyor falan telefondan soğutmustu beni.

Geçmiş olsun. MIUI'nin bir üst sürümü yayınlanırsa ona geç belki sorunu çözerler.

Nasıl yaptınız hocam? MIUI 13'den memnunum ancak bataryamı güzel sömürüyor. 5160 mAh bataryayı yalan etti. Maksikimum 9 saat ekran alıyorum.

Cihazım X3 Pro bu arada.

Nasıl yaptınız hocam? MIUI 13'den memnunum ancak bataryamı güzel sömürüyor. 5160 mAh bataryayı yalan etti. Maksikimum 9 saat ekran alıyorum.

Cihazım X3 Pro bu arada.

Öncelikle MIUI kilidini açacaksınız sonrasında istediğiniz ROM'u yükleyeceksiniz. Benim tavsiyem pixel Experience yükleyebilirsin X3 GT de olmadığı için ben MIUI'a geçtim. Bu işlerden çok anlamıyorsun yapma telefonu bozabilirsin.

Geçmiş olsun. MIUI'nin bir üst sürümü yayınlanırsa ona geç belki sorunu çözerler.

Kullanıcı yorumlarına göre bakacağız artık.

Normalde TWRP atıp bunu yapardım önceki telefonumda. Yani anlıyorum. Ancak Xiaomi tarafında nasıl oluyor, nasıl yapılır hiçbir bilgim yok. Mi Flash Tool'u hiç bilmiyorum mesela. Bootloader kilidini nasıl açacağımı da bilmiyorum. Pixel Experience epey güzel bir rom ve telefonumu destekliyor. Ancak Xiaomi'de bu ROM işleri nasıl olur bilmiyorum. Samsung'da olsam atardım bu ROM'u.

Dostum buradan anlatmam çok zor ve uzun olur o yüzden internetten videolarına bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…