POCO X3 GT'de MIUI 13 düzgün çalışmıyor

ELDRITCH09

Decapat
Daha fazla  
1 ay önce POCO X3 GT cihazımı MIUI 13'e güncelledim başta çok sıkıntı yoktu fakat son zamanlarda cihaz iyice kafayı yedi. Uygulamadan atmalar, kasmalar, donmalar, kilitlenmeler, şarj sorunları, ısınma sorunları...garantiye göndersem garantiye girer mi?

1 ay önce POCO X3 GT cihazımı MIUI 13'e güncelledim başta çok sıkıntı yoktu fakat son zamanlarda cihaz iyice kafayı yedi. Uygulamadan atmalar, kasmalar, donmalar, kilitlenmeler, şarj sorunları, ısınma sorunları...garantiye göndersem garantiye girer mi?
Girer, garantiden özellikle cihazı MIUI 12.5'e düşürmelerini isteyin. Ya da kendiniz düşürün.
Yukarıdaki linkten ''fastboot'' ibareli MIUI 12.5 ROM'lardan birini indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki iki linkte de Mi Flash Tool'un nasıl kullanıldığı anlatılıyor.
Adımları dikkatlice takip edin, cihazınıza zarar verme ihtimaliniz var. Herhangi bir zarardan sorumlu değilim.

Çıkıyor hocam oyunlarda FPS 4'e 5'e kadar düşüyor.
Cihaz daha yeniydi. Dün almıştım. Umarım yeni bir yama yayınlarlar. Şu anlık Allah nazarlardan saklasın bir sorunu yok. Akıyor bayağı. Ama sorun çıkmasını da hiç istemiyorum. 6 yılın ardından J7 Prime cihazımdan geçmiştim.

Ben de daha dün güncelledim X3 Pro cihazımı. Umarım sorun çıkmaz.

Çok sorun çıkarıyor POCO X3 Pro kullanıyorum konu sahibinin yaşadığı bütün sorunları yaşıyorum. Pil süresi ciddi anlamda kısaldı tam pil ile ortalama 1.5-2 günümü çıkarırken şimdi 1 gün zor çıkıyor.

Cihaz daha yeniydi. Dün almıştım. Umarım yeni bir yama yayınlarlar. Şu anlık Allah nazarlardan saklasın bir sorunu yok. Akıyor bayağı. Ama sorun çıkmasını da hiç istemiyorum. 6 yılın ardından J7 Prime cihazımdan geçmiştim.

İnşallah yayınlarlar aksi halde cihazlar çöp olur.

Girer, garantiden özellikle cihazı MIUI 12.5'e düşürmelerini isteyin. Ya da kendiniz düşürün.
Yukarıdaki linkten "fastboot" ibareli MIUI 12.5 ROM'lardan birini indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki iki linkte de Mi Flash Tool'un nasıl kullanıldığı anlatılıyor.
Adımları dikkatlice takip edin, cihazınıza zarar verme ihtimaliniz var. Herhangi bir zarardan sorumlu değilim.

Hocam bu işlem garanti dışı bırakıyor mu? Bilgisayar olmadan sürüm düşürme işlemini yapamaz mıyız?

Geri
Yukarı