Poco X3 MIUI 12 kasma sorunu

Merhaba benim sorunu çözdüğüm yolu tekrar paylaşıyorum deneyebilirsiniz.Ayarlar/pil ve performans / sağ üsteki ayarlar işareti/en alttaki uygulama pil tasarrufu /sağ üstteki üç noktadan sistem uygulamalarını göster / poco başlatıcı/ pilden tasarruf et / kısıtlama yok seçtim ben ve düzeldi . Kasan ,takılan uygulamalar için de bunu yaptım şuan bir problem yaşamıyorum.

Merhaba benim sorunu çözdüğüm yolu tekrar paylaşıyorum deneyebilirsiniz.Ayarlar/pil ve performans / sağ üsteki ayarlar işareti/en alttaki uygulama pil tasarrufu /sağ üstteki üç noktadan sistem uygulamalarını göster / poco başlatıcı/ pilden tasarruf et / kısıtlama yok seçtim ben ve düzeldi . Kasan ,takılan uygulamalar için de bunu yaptım şuan bir problem yaşamıyorum.
denedim bakalım inşallah düzelir çok sağol.
denedim bakalım inşallah düzelir çok sağol.
malesef 1 hafta sonra yine kasmalar başladı...

Son düzenleme:
Merhaba ben ürünü yurt dışı olarak aldım. 10 gün sonra yani bugün kayıt için aldığım yere götürdüm. Telefonu 12.0.9 sürümünden 12.5.0'a güncelledik ama ondan sonra pil tüketimi fazla derece arttı ve sizinki gibi ekran takılması sorunu oluştu. Ekran konusunda pil ve performansı sıfırlayınca düzeldi ama pil tüketimi hala aynı derecede bu konu hakkında ne yapılabilir?

Evet dün 12.5.1 güncellenmesi geldi takılma tamamen yok oldu.
O bana da geldi gelmez olaydı telefonda performans olarak ciddi düşüşler olmaya başladı. Bluetooth kulaklık ile müzik dinlemek eziyet olmaya başladı. Uygulama açılışarında bir 2-3 saniye takılma oluyor hep her telefonda farklı tepki veriyor o zaman

Geri
Yukarı