Poco X3 NFC alınır mı?

Şarj süresi, ekran büyüklüğü ve kalitesi benim için önemli, kameraya falan pek bakmıyorum. Oyun içi performans da önemli değil.

Şarj:
Dün sabah kalktığımda şarjım %4'tü. Saat 10:12 de şarja taktım 11:15'te doldu gerçekten büyük bir batarya ve gayet hızlı şarj oluyor her neyse.
Dün 2 saat Instagram'da takıldım, 2 saat civarı TikTok'ta takıldım, 1 saat YouTube'den video izledim, 2 buçuk 3 saat PUBG oynadım (120Hz özelliğini sadece oyunlarda kullanıyorum) şarjım gece saat 11:45 sıralarında 37 kalmıştı. Bugünde 1 saat falan Instagram yarım saat YouTube 1 saat TikTok'ta zaman geçirdim. Şarjım saat 17 de %9 kalınca şarja taktım saat 18 de %100 oldu yine 1 buçuk saat PUBG oynadım 1 buçuk saat TikTok 20 dakika falan Instagram'da gezindim şu an saat 23:24 ve şarjım %79. size göre nasıl bilemem ama benim için gayet iyi sonuçlar.
Özetlemek gerekirse;
Oyun oynamayıp sadece sosyal medya YouTube vb. kullanırsam 2 hatta 3 günü rahatlıkla çıkartıyor.

Ekran:
6.67" büyük bir ekran. AMOLED takıntım olmadıpı için IPS ekran olmasına takılmadım. Ellerim büyük olduğu için ekranın büyük olması benim hoşuma gidiyor ama sizi bilemem. Ayrıca oyun ve film içinde güzel oluyor. 120Hz oyunlarda gerçekten hissettiriyor ve mükemmel bir deneyim.
Onun dışında pek kullanmıyorum daha detaylı bilgiye videolarını izleyerek ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak benim alırken tereddüt ettim ancak aldıktan sonrada ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım kaliteli ve güzel bir telefon 3000 TL bandında alınabilecek en iyi telefon.

Not: Bende ki model 64 GB mavi renk 2750 TL'ye aldım, size 128 GB olanı almanızı tavsiye ederim 3000 TL gibi bir fiyatı var. Ayrıca mavi renk gerçekten güzel duruyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı