POCO X3 NFC alınır mı?

Hangi cihaz ısınmıyor ki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 yıl düşünsem bu videonun bu şekilde kanıt atılacağını tahmin edemezdim.
Eskiden Realme 7 ısınıyor diyenler atardık ya :D

Bir yanlışınızı düzeltmek istiyorum; 732g 720G'den üstün değil, sayı büyük diye öyle bir algı var. :D

Ben öyle bir şey demedim zaten hocam :D

Ben öyle bir şey demedim zaten hocam :D

Yine yanlış anlamışım neyse ki saygılı bir insansınız.
@HaWlI KuLlANIcI hocam peki sizinle devam edelim, siz bu yazdığım kanıtlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Etiketlenen Mesaj'da olanları.

Pardon ama "Şikayetvar" sitesinden baktığım ne alaka? 2 tane kullanan arkadaşım var, YouTube kayıtları var ve en önemlisi; POCO üreticisi diye sayılan abimin arkadaşıda aynısı söylüyor. Umarım bir daha insanları yanlış yargılamazsınız güzel insan...

40 yıl düşünsem bu videonun bu şekilde kanıt atılacağını tahmin edemezdim.
Eskiden Realme 7 ısınıyor diyenler atardık ya :D
Ben de Poco X3 savunacağımı tahmin etmiyordum. 😛
Tam anlamıyla "ironi" hocam bakın. Öncelikle havalı olmaya çalıştığınız çok belli...
Keşke yazdığımı tam olarak okusanız... Konuyu bana döndürmek yerine düzgün bir şekilde tartışabilirsiniz.
Aşağılama amaçlı alakasız şeyler yazmayın ve üslubunuzu takının.

Alakasız şeyleri başlatan sizsiniz ona bakarsak?
Alakasız olan mesajımı alıntılar mısınız?
Her cihazın ısınması bu cihazın ısınmasını göz ardı edeceğiz anlamına gelmez.
Evet, ben de her cihazın ısındığını söylüyorum. Ama Xiaomi Poco X3'ün sıcaklık değerleri gayet normal.

Ben de POCO X3 savunacağımı tahmin etmiyordum. 😛

Keşke yazdığımı tam olarak okusanız... Konuyu bana döndürmek yerine düzgün bir şekilde tartışabilirsiniz.

Alakasız olan mesajımı alıntılar mısınız?

Evet, ben de her cihazın ısındığını söylüyorum. Ama Xiaomi POCO X3'ün sıcaklık değerleri gayet normal.

Pekala @HaWlI KuLlANIcI hocama yazdığım soruya sizide dahil ediyorum, cevaplayın ve bende saygı duyayım; kavga etmek istemiyorum umarım uzatmazsın.

Poco X3 NFC kullanıcısı olarak, telefon her telefon kadar ısınıyor, fazlası değil. Ayrıca fiyatını kesinlikle hak eden bir telefon. 3 aydır kullanıyorum. Yazılımsal bir sorun da yaşamadım. Telefonumdan memnunum.

Acaba kim sizin sayenizde bir sorununu çözdü ha?

Hocam böyle demeyin bence çünkü @Shenzhenn hocam olmasaydı şu anda bu tartışmayı ikimiz yapıyor olurduk ve ben büyük ihtimal MIUI'ı savunur olurdum :D

Yine yanlış anlamışım neyse ki saygılı bir insansınız.
@HaWlI KuLlANIcI hocam peki sizinle devam edelim, siz bu yazdığım kanıtlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Etiketlenen Mesaj'da olanları.

Hocam aşağıdaki alıntı bir kanıt olduğunu düşünmüyorum. Sonuç olarak X3 NFC gerçekten çok fazla tercih edilen bir cihaz ve bu yüzden çok fazla şikayetin olması gerçekten çok normal.

Mesela bu işlemcinin transistörler arasındaki mesafesi 15 nanometre, bu yüzden bu cihaz ısınıyor diyemiyoruz.

Her cihazda sorun yaşayan kişiler olur donanımsal olarak bakarsak X3 NFC'nın sıcaklık değerleri normal, yazılımsal olarak belki bir sorun olabilir.

Nasıl ki ben GM 20 Pro'da sorun yaşamadım, cihaz çok iyi diyen birisi sayesinde GM 20 Pro iyi olmuyorsa 1000 kişinin ısınıyor demesine de bir şey dememeliyiz bence.
Sorunun kaç kişide yaşandığına değil kaç kişide bir yaşandığına bakmalıyız yani.

Yaşın kadar telefon kullandım sadece Android, halihazırda da Galaxy Note 9 kullanmaktayım mi 10t ile. Bence rezil olmak istemezsin.

A52 kesinlikle balon değil.
O bütçedeki tüm telefonlarda RAM miktarı 6-8 GB arası zaten.
Ayrıca kamera, yazılım ve ekran olarak rakiplerinden daha iyi, oyun performansı olarak o bütçedeki cihazlarla hemen hemen yanı performans ı veriyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı