POCO X3 NFC alınır mı?

Yurt dışı cihaz aldığınız zaman ileride sorun yaşama ihtimaliniz daha da artar, ben yurt dışı cihaz alınmasını tavsiye etmem.

Samsung Galaxy A52'ye bütçeniz yetmiyorsa Realme 7 Pro almanızı tavsiye ederim.
Hem ısınıyor.
Xiaomi Poco X3'ün sıcaklık değerleri gayet normal, her cihaz ısınır.
Kasma sorunları var.
Kasma şikayeti olmayan bir cihaz görmedim sanırım, birkaç kişinin kasma yaşamasından dolayı genelleme yapmak mantıklı değil.
120 Hz yerine 90 Hz'ye kilitleniyor.
Batarya ömrünü artırmak için böyle bir şey yapıyor, isteyen kişiler sabit Hz yapabilir:

Poco X3 Pro kullanan tanıdığım var. Ürün hoşuma gitti ama Pro modeli daha iyi alabiliyorsanız onu alın.
Yurt dışı olarak Pro modeli alınmaz çünkü RSA kilidinden dolayı IMEI atılamıyor.

Son düzenleme:
Fanboysunuz herhalde?
Tek bir mesajımla fanboy olduğumu nasıl çıkarıdınız? Gerçekleri söylüyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıcaklık değerleri gayet iyi.

Yurt dışı cihaz aldığınız zaman ileride sorun yaşama ihtimaliniz daha da artar, ben yurt dışı cihaz alınmasını tavsiye etmem.

Samsung Galaxy A52'ye bütçeniz yetmiyorsa Realme 7 Pro almanızı tavsiye ederim.

Xiaomi POCO X3'ün sıcaklık değerleri gayet normal, her cihaz ısınır.

Kasma şikayeti olmayan bir cihaz görmedim sanırım, birkaç kişinin kasma yaşamasından dolayı genelleme yapmak mantıklı değil.

Batarya ömrünü artırmak için böyle bir şey yapıyor, isteyen kişiler sabit Hz yapabilir:

Yurt dışı olarak Pro modeli alınmaz çünkü rsa kilidinden dolayı IMEI atılamıyor.

Acaba hangi videoyu 5 dakika izleyip bu yorumu yaptınız?

Acaba nereden bu saçmalıkları çıkardınız?

Öncelikle emoji atmak ile, bir şey kazanmıyorsunuz bilin istedim. POCO X3 Pro ve POCO X3 NFC uzun kullanım kayıtlarında, ısınma olduğu gözlemleniyor; aylar boyunca kullandıktan sonra oyun oynaya oynaya ısınmaya başlıyor... Demesi basit "siz bu saçmalıkları nereden çıkardınız?"

Öncelikle emoji atmak ile, bir şey kazanmıyorsunuz bilin istedim. POCO X3 Pro ve POCO X3 NFC uzun kullanım kayıtlarında, ısınma olduğu gözlemleniyor; aylar boyunca kullandıktan sonra oyun oynaya oynaya ısınmaya başlıyor...
Böyle bir şey söylüyorsanız kaynağınızın da olması gerekiyor, birkaç Şikayetvar sitesindeki kullanıcı yorumlarına bakarak genelleme yapamazsınız. Poco X3 Pro modelinin rakiplerine göre daha fazla ısındığı doğru fakat siz düz X3'ün ısındığını söylüyorsunuz.

Böyle bir şey söylüyorsanız kaynağınızın da olması gerekiyor, birkaç Şikayetvar sitesindeki kullanıcı yorumlarına bakarak genelleme yapamazsınız. POCO X3 Pro modelinin rakiplerine göre daha fazla ısındığı doğru fakat siz düz X3'ün ısındığını söylüyorsunuz.

Pardon ama "Şikayetvar" sitesinden baktığım ne alaka? 2 tane kullanan arkadaşım var, YouTube kayıtları var ve en önemlisi; POCO üreticisi diye sayılan abimin arkadaşıda aynısı söylüyor. Umarım bir daha insanları yanlış yargılamazsınız güzel insan...

Yeni konular

Geri
Yukarı