POCO X3 NFC alınmalı mı?

Bütçe
3000-3500
Makaleler
15
Daha fazla  
Telefonla çok işim olmadığı için bayağıdır Galaxy A3 kullanıyordum. Yeni bir F/P telefon alayım dedim ve POCO X3 NFC almaya karar verdim. Ama çevremdeki herkes Redmi Note 10 serisini beklersem daha iyi olacağını söyledi. Hem POCO ile aynı fiyatlarda olacağını, hem de AMOLED ekran, kamera gibi daha iyi özellikleri olacağını söylüyorlar. Sizce ne dersiniz, Redmi Note 10 serisini beklemeli miyim?

Telefonla çok işim olmadığı için bayağıdır Galaxy A3 kullanıyordum. Yeni bir F/P telefon alayım dedim ve POCO X3 NFC almaya karar verdim. Ama çevremdeki herkes Redmi Note 10 serisini beklersem daha iyi olacağını söyledi. Hem POCO ile aynı fiyatlarda olacağını, hem de AMOLED ekran, kamera gibi daha iyi özellikleri olacağını söylüyorlar. Sizce ne dersiniz, Redmi Note 10 serisini beklemeli miyim?

Hocam telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız
Redmi Note 10 serisi Pro harici pek de iyi görünmüyor zaten.

Hocam telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız
Redmi Note 10 serisi Pro harici pek de iyi görünmüyor zaten.

Hocam yüksek çözünürlüklü film izlemek, fotoğraf çekimi, Instagram, Youtube, Mail işleri, 2FA uygulamaları vb. için kullanacağım çoğunlukla. Telden pek oyun falan oynamıyorum zaten, oynayacaksam PC'den oynuyorum. Ama oyunların çoğunu kaldırsa fena da olmaz. 1500-2000 TL gibi de çok düşük fiyatlı telefon almayayım dedim.

Hocam yüksek çözünürlüklü film izlemek, fotoğraf çekimi, Instagram, YouTube, mail işleri, 2fa uygulamaları vb. için kullanacağım çoğunlukla. Telden pek oyun falan oynamıyorum zaten, oynayacaksam PC'den oynuyorum. Ama oyunların çoğunu kaldırsa fena da olmaz. 1500-2000 TL gibi de çok düşük fiyatlı telefon almayayım dedim.

Hocam film dediniz aklıma geldi IPS LCD ekranlardan uzak durun.
Sizin için en iyisi AMOLED bir telefon olacaktır (farkındayım Redmi Note 10 seriside AMOLED)
Hocam film izleyecekseniz batarya iyi olur çoğu oyunu rahat kaldıracak bir bakıma tank gibi cihaz olan M51'i önerebilirim size tam istediğiniz gibi cihaz bence.
Onun dışında Xiaomi'den uzak durun yazılım sıkıntıları başınızı ağrıtabilir.

Hocam film dediniz aklıma geldi IPS LCD ekranlardan uzak durun.
Sizin için en iyisi AMOLED bir telefon olacaktır (farkındayım Redmi Note 10 seriside AMOLED)
Hocam film izleyecekseniz batarya iyi olur çoğu oyunu rahat kaldıracak bir bakıma tank gibi cihaz olan M51'i önerebilirim size tam istediğiniz gibi cihaz bence.
Onun dışında Xiaomi'den uzak durun yazılım sıkıntıları başınızı ağrıtabilir.
Haklı olabilirsiniz. IPS ekranlar AMOLED'e göre seyir zevki kötü, renkleri daha kalitesiz. Xiaomi yazılımsal konularda da sıkıntılı oluyor telefonları. Samsung'ta o sorun pek yok. İki telefonu karşılaştırdım neredeyse eşit gibi özellikleri. Galaxy M51 almaya daha yatkınım şu an için. Ama bir süre daha düşüneceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı