POCO X3 NFC Android 12 kasıyor

Hala POCO X3 NFC Android 10 kullanıyorum Android 11 ve 12 ne durumda geçmeye değer mi?

Şu an hiçbir sorunum yok gayet akıcı ve güzel Android 12 de. Sadece geçtiğiniz birkaç gün kasıyor telefon. Birkaç kez yeniden başlatın ve kullanın 1 hafta falan o da geçiyor. Gayet iyi yani yine sormak istediğiniz varsa özellikle sorabilirsiniz. Ben Endonezya kullanıyorum. Geçmek isterseniz tavsiye ederim. Ayrıca MIUI Telegram gruplarında yayınlanan POCO Launcher 4.0 kurulu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-06-07-49-22-729_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-03-06-07-49-22-729_com.android.updater.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 41
Bende bu sürüme geçtikten sonra Chrome'da yazı yazarken ilk iki kelimeye boşluk bırakmamaya başladı.

Ayrıca arka planda çalışan uygulamaları hiçbir şekilde kapatamıyorsun, YouTube ve Instagram gibi uygulamalar kapatıp saatler sonra girdiğinde bile bıraktığın sayfada açılıyor. Zaten Instagram'da 2 saatlik süre sınırı koymuştum, 10dk kullanınca 2 saat doldu diyor, belli ki arka planda çalışmasıni da sayıyor.

Daha önceki hataları düzelttikleri için bu sürümde kalmayı tercih ettim ama MIUI her zamanki gibi buglarla dolu.

Hala POCO X3 NFC Android 10 kullanıyorum Android 11 ve 12 ne durumda geçmeye değer mi?

Eğer sorunun yoksa zorunlu kalana kadar geçmeni önermiyorum. Malum, MIUI zaten kötü. Bir de üstüne POCO serisinin en çöp telefonlarının toplandığı seri X serisi, şansını zorlama.

Eski telefonum oluyor kendisi 🙂 O kullandığım 1 yıla lanet olsun.

Geri
Yukarı