POCO X3 NFC kasıyor

Hocam Android cihazlar öyle değil, Xiaomi'nin Redmi ve POCO alt markalarında kullanılan bozuk MIUI öyle.
Aynı fiyata satılan Realme 7'den böyle bir şikayet alamazsınız mesela.

Hocam reset atmak bir çözüm olur mu tam bilmiyorum.
Kesin çözüm, Custom ROM atmak olur, hem cihazda rahatlar ancak cihaz garantisi gider (Xiaomi'nin anlaşmalı olduğu Delta serviste gitmiyor diyorlar ancak Delta Servis'in desteği gerçekten de çok kötüymüş)

@Shenzhenn

Bu arada ben Realme 7 aldım kullandım ve iade ettim. Telefon performansı çok iyiydi fakat arayüzde kasmalar çok fazlaydı, FPS düşmesi gibi, ve youtubta video izlerken görüntüde atlamalar oluyordu (60 FPS). Sonra gittim POCO X3 aldım Amazon'dan, oda HDR video actinmi ekran sarariyor ve nedense 4K 60 FPS video actigim zaman kalite 480p’ye düşüyor ve düzelmiyor. Realme’de böyle bir sorun yoktu işlemcisi daha düşük olmasına ragmen. Var mi bir bilgisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada ben Realme 7 aldım kullandım ve İADE ettim. Telefon performansı çok iyiydi fakat arayüzde kasmalar çok fazlaydı, FPS düşmesi gibi, ve youtubta video izlerken görüntüde atlamalar oluyordu(60 FPS).sonra gittim POCO X3 aldım Amazon'dan, oda HDR video actinmi ekran sarariyor Ve nedense 4K 60 FPS video actigim zaman kalite 480p ye düşüyor ve düzelmiyor. Realme de böyle bir sorun yoktu işlemcisi daha düşük olmasına ragmen. Var mi bir bilgisi olan?

Hocam Realme 7'nin işlemcisi daha düşük değil.
Ayrı konu açarsanız daha çok yardımcı olunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı